Logitech G PRO Kablosuz Serisi ile Oyun Deneyimi Logitech G PRO Kablosuz Serisi ile Oyun Deneyimi
(Haber Bülteni) Oyun teknolojileri ve ekipmanları sektöründe öncü firmalardan Logitech G, PRO serisi kablosuz ürünleriyle profesyonel E-Sporculara konfor, kalite ve kesintisiz oyun deneyimi sunmayı... Logitech G PRO Kablosuz Serisi ile Oyun Deneyimi

(Haber Bülteni)

Oyun teknolojileri ve ekipmanları sektöründe öncü firmalardan Logitech G, PRO serisi kablosuz ürünleriyle profesyonel E-Sporculara konfor, kalite ve kesintisiz oyun deneyimi sunmayı vadediyor. Dünyanın sayılı E-Spor profesyonelleri tarafından özenle tasarlanan PRO X Wireless Oyuncu Kulaklığı ve PRO Wireless Oyuncu Mouse’u dikkat çekiyor.

PRO Wireless Oyuncu Kulaklığı

20 saatin üzerinde pil ömrü ve 13 metre mesafe sunan 2,4 GHz Lightspeed kablosuz ile donatılanPRO X WIRELESS Kablosuz Oyuncu Kulaklığı Blue VO!CE yazılımına sahip. Logitech G HUB gelişmiş oyun yazılımı kullanılarak etkinleştirilen Blue VO!CE, temiz ve profesyonel ses iletişimi sağlayan gerçek zamanlı bir mikrofon etkisi yaratıyor. Oyuncular bu sayede seslerini kişisel tercihlerine göre ayarlayabiliyor, takım arkadaşlarının seslerini daha iyi duyabiliyor ya da profesyonel bir yayıncı gibi ses çıkarabiliyorlar.

Blue VO!CE’in gelişmiş modu, daha üst seviye bir kişiselleştirme düzeyi ile ilgilenen oyunculara ses geliştirmeleri için profesyonel efektler sunuyor. Daha güçlü, net ve temiz bir ses için PRO-G 50mm sürücüye ve oyun deneyimini profesyonelleştiren DTS 7.1 surround ses sitemine sahip. Alüminyum ve çelikten imal edilen ve hafif bir tasarıma sahip kulaklıklarda, yumuşak hafızalı köpükten kulak yastıkları ile birinci sınıf suni deriyle kaplı kafa bandı bulunuyor.

 

PRO Wireless Oyuncu Mouse’u

PRO Wireless Oyuncu Mouse’u en iyi isabet oranı, hassasiyet ve sensör hızı için Logitech G’nin yeni nesil HERO sensörünü kullanıyor. Lightspeed teknolojisi sayesinde gecikme sürelerini ortadan kaldıran, Logitech G POWERPLAY Kablosuz Şarj Sistemi’yle uyumlu olarak sınırsız şarj ve oyun deneyimi sunan PRO Wireless Mouse, sadece 80g ağırlığında.

PRO Wireless Mouse, hafif ve gelişmiş 1mm’lik ince bir duvar yapısına sahip. Logitech G’nin yüksek performanslı HERO 25K sensörü ile donatılan fare, güncellenmiş tarama algoritması sayesinde hızlanma, yumuşatma veya filtreleme olmadan tüm DPI seviyelerinde ultra hassas kontrol sağlıyor.

PRO Wireless Mouse’un optimize kablosuz bağlantı ve yüksek hassasiyet seviyesi ile USB alıcısı alt tarafında kolayca saklanabiliyor. Logitech Gaming Software ile özelleştirilebilen LIGHTSYNC RGB aydınlatmayı destekleyen ürün, sol ve sağ tarafındaki çıkarılabilir yan tuşlarıyla çok yönlü kullanım sunuyor.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.