Logitech’ten Teknolojik Sevgililere Hediye Önerileri Logitech’ten Teknolojik Sevgililere Hediye Önerileri
(Haber Bülteni) Logitech, Sevgililer Gününde teknoloji meraklısı sevgililere, genç ve şık tasarıma sahip seçeneklerle geliyor. Logitech’in bu kampanyası, 1-14 Şubat tarihleri arasında farklı ürün... Logitech’ten Teknolojik Sevgililere Hediye Önerileri

(Haber Bülteni)

Logitech, Sevgililer Gününde teknoloji meraklısı sevgililere, genç ve şık tasarıma sahip seçeneklerle geliyor. Logitech’in bu kampanyası, 1-14 Şubat tarihleri arasında farklı ürün kategorilerinde %20’ye kadar indirim fırsatı sunuyor.

Sunulan hediye alternatifleri arasında K380 Multi-Device Bluetooth Klavye, Pebble M350 Fare, MK470 Kablosuz Klavye ve Fare Seti, Wonderboom 2, Boom 3 gibi kablosuz hoparlörler bulunuyor.

 

Tavsiye Edilen Son Kullanıcı Fiyatları: 

Logitech K380 Multi-Device Bluetooth :249 TL

Logitech Pebble M350 Kablosuz Fare : 169 TL

Logitech MK470 Kablosuz Klavye ve Fare Seti: 399 TL

Ultimate Ears Wonderboom 2 Taşınabilir Kablosuz Hoparlör: 799 TL

Utimate Ears Boom 3 Taşınabilir Kablosuz Hoparlör : 1299 TL

 

Logitech K380 Multi-Device Bluetooth

Logitech’in, tüm Bluetooth kablosuz cihazlara bağlanabilen, K380 Multi-Device Bluetooth klavyesi renk seçenekleriyle geliyor. Alandan tasarruf sağlayan klavye, bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlar için masa üstünde yazmanın rahatlığını ve kolaylığını sunuyor. Klavye Gül ve Siyah renk alternatiflerine sahip.

 

MK470 Kablosuz Klavye ve Fare Seti

MK470 hassas makas yapısına sahip ince tuşlar, fısıltı sessizliğinde, dizüstü bilgisayar benzeri bir yazma deneyimi sağlarken, sessiz fare ise verimli ve konforlu bir şekilde çalışabilme imkânı sunuyor.

Pebble M350 Kablosuz Fare

Logitech’in kablosuz bir modeli olan Logitech M350 Pebble, ince ve portatif tasarımıyla elde sanki bir “pebble” (çakıl taşı) tutuyormuşçasına bir his veriyor. Logitech M350 Pebble, Beyaz, Gül ve Grafit renk seçeneklerine sahip.

Ultimate Ears Wonderboom 2 & Boom 3

Taşınabilir kablosuz hoparlörler Wonderboom 2 ve Boom 3 kesintisiz ve 360 derece ses kalitesine sahip. Evde, sporda, duşta, yemek yaparken, salonda kendi küçük partisini vermek isteyen tüm kullanıcılara hitap eden, darbelere karşı dayanıklı ve su geçirmez özelliğe sahip Ultimate Ears hoparlörler farklı renk seçenekleriyle geliyor.

                           Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.