Logitech’ten iPad Pro Tabletler için Combo Touch Klavyeli Kılıf Logitech’ten iPad Pro Tabletler için Combo Touch Klavyeli Kılıf
(Haber Bülteni) Logitech’in yeni nesil iPad Pro tabletler için geliştirdiği Combo Touch kılıfı, iPad’in güvenli bir şekilde korunmasını sağlıyor. Ürün aynı zamanda; yazma, görüntüleme,... Logitech’ten iPad Pro Tabletler için Combo Touch Klavyeli Kılıf

(Haber Bülteni)

Logitech’in yeni nesil iPad Pro tabletler için geliştirdiği Combo Touch kılıfı, iPad’in güvenli bir şekilde korunmasını sağlıyor. Ürün aynı zamanda; yazma, görüntüleme, çizim ve okuma için farklı açılarda kullanıma olanak tanıyan çıkarılabilir klavyesi ve entegre dokunmatik yüzey gibi farklı özellikleri aynı anda sunuyor. Logitech’in bu çok yönlü Combo Touch’ı, bu zamana kadar tasarlanan en büyük dokunmatik yüzeye ve en ince tasarıma sahip kılıf olma özelliği taşıyor. Akıllı Bağlantı Yuvası (Smart Connector) ise ayrı bir pil, açma / kapama düğmesi veya Bluetooth eşleştirme ihtiyacını tamamen ortadan kaldırıyor.

Combo Touch: Yazma, görüntüleme, çizme ve okuma olmak üzere dört kullanım moduna sahip. Esnek destek çubuğu 50 derecelik bir açıyla eğim sağlarken, tamamen çıkarılabilir klavyesi iPad’lerin farklı amaçlarla kullanılmasını destekliyor. Combo Touch’ın daha geniş alanlı dokunmatik yüzey tasarımı sayesinde, iPadOS’te sürükleme, kaydırma, uygulamalar arasında geçiş yapma gibi hareketleri gerçekleştirmek için daha fazla alan sunuyor. Bu hareketler, Numbers’da elektronik tablo hücrelerini hızlı ve hassas bir şekilde seçmeye, Keynote’ta birden çok nesneyi sürüklemeye, Pages ve Notes’ta metni düzenleyip, kopyalamaya olanak tanıyor.

Oxford Gri renkte sunulan Combo Touch, iPad’lerin kaymasını önlemek; ön, arka ve köşeleri sürtünmeyle çizilmelerden korumak için tasarlanmış. Ayrıca Apple Pencil (2. nesil) için özel olarak tasarlanan manyetik bir tutucuya da sahip. Otomatik arkadan aydınlatmalı tuşları sayesinde içeride, dışarıda, gündüz veya gece kısacası her ortamda ayarlanabilir 16 parlaklık seviyesiyle rahat ve verimli bir çalışma deneyimi sunuyor. iPadOS Kısayol Tuşları; ana ekrana, arama kısmına, medya kontrollerine tek dokunuşla erişim sağlıyor.

           



Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.