Mcdodo’dan İddialı Hızlı Şarj Teknolojisi Mcdodo’dan İddialı Hızlı Şarj Teknolojisi
(Haber Bülteni) Önde gelen mobil aksesuar üreticilerinden Mcdodo, en hızlı şarj adaptörünü ürettiğini duyurdu. Türkiye’ye de dünya ile aynı anda gelen 100W GaN teknolojili... Mcdodo’dan İddialı Hızlı Şarj Teknolojisi

(Haber Bülteni)

Önde gelen mobil aksesuar üreticilerinden Mcdodo, en hızlı şarj adaptörünü ürettiğini duyurdu. Türkiye’ye de dünya ile aynı anda gelen 100W GaN teknolojili şarj adaptörleri 499 TL’lik fiyatla teknoloji marketlerinde satışa sunuldu. 

GaN şarj adaptörleri, Galyum nitrür isimli yarı iletkenle üretiliyor. Silikon temelli geleneksel şarj cihazlarından daha az parçaya ihtiyaç duyduğu için ufak boyutlarda olan bu teknoloji boyutuna oranla daha yüksek çıkış verebiliyor.  Bünyesinde birden fazla port barındıran Mcdodo GaN şarjlar, aynı anda akıllı telefon, tablet ve dizüstü bilgisayarlar için kullanılabiliyor. Özel koruma teknolojisi ile cihazları güvenli bir şekilde şarj ediyor.

Mcdodo GaN 65W şarj adaptörü Samsung marka bir akıllı telefonu 90 dakikada % 100 şarj edebiliyor. 124 gramlık ağırlığıyla da taşıma kolaylığı sağlıyor. Yine Type-C üzerinden 90 dakika içinde Macbook Pro ve MacBook Air’i hızlı şekilde tam şarj edebiliyor. iPhone hızlı şarjıyla ise 30 dakikada % 50 şarj imkanı sunuyor.

Mcdodo GaN 100W şarj adaptörü Samsung marka bir akıllı telefonu 70 dakikada % 100 şarj edebiliyor. Yine Type-C üzerinden 70 dakika içinde Macbook Pro ve MacBook Air’i hızlı şekilde tam şarj edebiliyor. iPhone hızlı şarjıyla ise 20 dakikada % 50 şarj imkanı sunuyor.

Mcdodo GaN şarjlara ve diğer ürünlere; Amazon, Hepsiburada, N11, Trendyol ve Gittigidiyor üzerinden ulaşılabilir.

 

                    Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.