Mcdodo’dan Dijital Göstergeli Hızlı Şarj Kablosu Mcdodo’dan Dijital Göstergeli Hızlı Şarj Kablosu
(Haber Bülteni) Global mobil aksesuar markası Mcdodo, Türkiye’de ürün gamını genişleterek büyümeye devam ediyor. Mcdodo bu kez, dijital göstergeli PD hızlı şarj kablosuyla, sadece hız... Mcdodo’dan Dijital Göstergeli Hızlı Şarj Kablosu

(Haber Bülteni)

Global mobil aksesuar markası Mcdodo, Türkiye’de ürün gamını genişleterek büyümeye devam ediyor. Mcdodo bu kez, dijital göstergeli PD hızlı şarj kablosuyla, sadece hız konusunda değil tasarımda da farklılık sunuyor.

Kablonun telefona bağlandığı noktadaki dijital ekrandan, akım gücünü de kontrol edebildiğiniz, hızlı şarj 20W’a kadar güç transferine izin veren kablonun, TYPE-C’den lightning, PD, iPhone ve TYPE-C’ye 4 farklı bağlantı seçeneği var. Sıradan kablolar ile 30 dakikada ancak %20 şarj olan iPhone 12 ve diğer mobil cihazları %60 şarj eden kablo, 1.2 m’lik uzunluğuyla da size farklı kullanım alanlarında rahatlık sağlıyor.

 

Dayanıklı Tasarım

Çift korumalı ve kusursuz bir parazit önleme özelliğine sahip olan Mcdodo PD hızlı şarj kablosu,  alışılmadık bir tasarıma sahip. Mcdodo’nun estetik ve dayanıklı kablo tasarımının kullanıldığı kablo, dijital ekranıyla da hem teknolojik hem de kullanım açısından ayrıcalıklar sunuyor.

Kurulduğu 2013 yılından bu yana sektörde hızlı bir yükseliş gösteren global aksesuar markası Mcdodo, günlük pratik kullanım ihtiyaçlarına göre ürettiği şarj kabloları, powerbank’ler ve kablosuz şarj cihazlarıyla kısa sürede sektörün öncü markaları arasına girdi.

 

                   Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.