METUCON Başladı! METUCON Başladı!
Geçtiğimiz günlerde haberini verdiğimiz ve ODTÜ Bilim Kurgu ve Fantazi Topluluğu tarafından düzenlenen METUCON, bu yıl 19 yaşında! METUCON bu sene MEDIEVAL temasıyla katılımcılarını... METUCON Başladı!

Geçtiğimiz günlerde haberini verdiğimiz ve ODTÜ Bilim Kurgu ve Fantazi Topluluğu tarafından düzenlenen METUCON, bu yıl 19 yaşında! METUCON bu sene MEDIEVAL temasıyla katılımcılarını güzel bir atmosfer ile karşılamayı amaçlıyor!

Türkiye’nin en köklü ve en büyük bilim kurgu ve fantastik kurgu etkinlikliği olan METUCON, Orta Doğu Teknik Üniversitesi kampüsünde bu sabah saat 10’da başladı! Etkinlik, yarın akşam 10’a kadar devam edecek.

Bu sene METUCON’da; Canlandırmalı ve Masaüstü Rol Yapma Oyunları, kitap standları, kostümlü parti, kostüm yarışması, bilgisayar oyunu tanıtımları, kutu oyunları, figürler, turnuvalar, çeşitli yarışmalar, standlar ve birçok etkinlik yer alacak.

METUCON’da olan biteni takip etmek için, sizleri etkinliğin Facebook sayfasına davet edelim!

Fragtist METUCON2Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.