Microsoft Türkiye’de Üst Düzey Atama Microsoft Türkiye’de Üst Düzey Atama
Microsoft Türkiye Çözüm Grubundan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine Cem Kubilay atandı. Ayrıntılar haberimizde. Microsoft Türkiye’de Üst Düzey Atama

Microsoft Türkiye Çözüm Grubundan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine Cem Kubilay atandı.

Microsoft Türkiye’de Çözüm Grubundan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine atanan Cem Kubilay 1976 doğumlu. İlkokulu Ankara ve Trabzon’da, ortaokul ve liseyi Edirne Anadolu Lisesi’nde okuyan Kubilay, Trakya Üniversitesi İşletme bölümünü bitirdikten sonra, Migros Türk TAŞ’de profesyonel iş yaşamına giriş yaptı.

Migros Türk’teki 8 yıllık dönemden sonra Teradata’ya danışman olarak geçiş yapan Kubilay, ulusal ve uluslararası birçok projede aktif görev aldığı altı yılın ardından Profesyonel Hizmetlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı oldu.

Kubilay, 2012 yılında Orta Doğu ve Afrika Bölgesi’ne Büyük Veri Ürün Ailesi Satış Sorumlusu olarak Microsoft’a geçiş yaptı. Kubilay, Microsoft Türkiye’de Çözüm Grubu Teknik Grup Müdürü olarak çalışmalarına devam etti.

1,5 yılın ardından Microsoft Türkiye Çözüm Grubundan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonuna atanan Cem Kubilay, evli ve 2 çocuk babası.

Xbox One S All-Digital Türkiye’de Satışa Çıktı!