Microsoft, Ücretsiz Oyunları Oynaması İçin Oyuncuları Teşvik Ediyor Microsoft, Ücretsiz Oyunları Oynaması İçin Oyuncuları Teşvik Ediyor
Microsoft, FREEdom Rewards kampanyası ile Xbox One oyuncularının, ücretsiz oyunları oynaması için teşvik ediyor. Microsoft, Ücretsiz Oyunları Oynaması İçin Oyuncuları Teşvik Ediyor

Microsoft, Xbox One oyuncularına yeni Xbox Live Rewards sistemi için oluşturdukları kampanyayı tanıttı. FREEdom Rewards adındaki kampanya, oyuncuları ücretsiz oyunları oynamaya teşvik ediyor.

28 Şubat tarihine kadar Warframe, Neverwinter, World of Tanks, Star Trek Online ve DC Universe Online oyunlarında belli bir ilerleme kaydeden oyunculara gerçek para ile alınabilen ödüller veriyor.

Örneğin; Warframe‘de beş adet Xbox Achievement‘ını yapan oyuncular, oyun içi 75 Platinum para birimi ile ödüllendiriliyor.

Microsoft ayrıca oyuncuların ücretsiz oyunlarda para harcamalarına da teşvikte bulunuyor. Ücretsiz oyunlarda eşya satın alınarak yapılan üç ayrı görevin sonunda 2000’den 3000’e kadar Reward kredi kazanabiliyoruz. Bu krediler, Xbox Live Rewards programında kullanılıyor ve yeterli Reward kredi kazanıldığı zaman, oyuncuların Microsoft hesabına nakit kredi olarak işleniyor.

Haftanın Öne Çıkan Oyunları 16-22 Ocak