Middle-earth: Shadow of War Resmi Olarak Duyuruldu Middle-earth: Shadow of War Resmi Olarak Duyuruldu
Middle-earth: Shadow of Mordor'un devam oyunu Shadow of War tüm dedikoduların ardından nihayet duyuruldu. Middle-earth: Shadow of War Resmi Olarak Duyuruldu

Middle-earth: Shadow of Mordor’un devam oyunu Shadow of War tüm dedikoduların ardından nihayet duyuruldu.

Talion ve Celebrimbor karakterlerinin yeniden bulunacağı devam oyunu Shadow of War, meşhur Nemesis sistemini de geliştirecek. Tamamen sadakat, ihanet ve intikam üzerine kurulu yepyeni hikayelerle gelecek olan oyunda oyuncu kararları ve eylemleri bu kez tüm oyun dünyasını etkileyecek. Böylece tamamen kişiye özel bambaşka oyun deneyimi sunmayı planlıyor Monolith Productions. 

Öte yandan Nemesis Fortress denilen bölgede, düşman kalelerini ele geçirmek için taktikler hazırlayıp Ork ordusu kurabileceğiz ve kendimize özel, yaşayan bölgeler oluşturabileceğiz. 

Oyun Standard, Silver, Gold ve Mithril olmak üzere dört farklı sürümle piyasaya sürülecek. Sürümlerin detayları ise şöyle:

  • Standart sürümü ön siparişle alanlar Champions War Part ve Sword of Dominion’a sahip olabilecek.
  • Silver sürümde ise Slaughter Tribe Nemesis ve Outlaw Tribe Nemesis isimli iki DLC yer alacak. Ayrıca bir de Silver War Chest bulunacak.
  • Gold sürüm, Silver’daki içeriklere ek olarak The Blade of Galadriel ve The Desolation of Mordor hikaye DLC’lerini de içerecek. Bir de Gold War Chest bulunacak.
  • Son olarak Mithril sürümünde de Silver ve Gold sürümlerine ek olarak sınırlı sayıda üretilmiş 15 inçlik Tar-Goroth Balrog vs. Carnan Drake heykeli yer alacak. Mithril’de bulunan tüm ögeler için aşağıdaki görsele bakabilirsiniz.
Middle-earth: Shadow of War - Mithril Edition zengin bir içerikle gelecek.

Middle-earth: Shadow of War – Mithril Edition zengin bir içerikle gelecek.

Middle-earth: Shadow of War 22 Ağustos tarihinde Xbox One, Project Scorpio, Windows 10 PC, PS4 ve PS4 Pro için çıkacak. Oyunun PC sürümünün ön sipariş detaylarını görmek isteyenler buraya tıklayabilir.

Middle-earth: Shadow of Mordor Rehberi