Middle-earth: Shadow of War’un Silah ve Zırhlarına Daha Yakından Bakın Middle-earth: Shadow of War’un Silah ve Zırhlarına Daha Yakından Bakın
Warner Bros. Interactive Entertainment ve Monolith Productions, Middle-earth: Shadow of War için yeni bir video yayınladı. Middle-earth: Shadow of War’un Silah ve Zırhlarına Daha Yakından Bakın

Yayımcı Warner Bros. Interactive Entertainment ve geliştirici ekip Monolith Productions, Middle-earth: Shadow of War için yeni bir video yayınladı.

Kuzey Amerika’da 22 Ağustos, Avrupa’da ise 25 Ağustos olarak çıkışı kesinleşen oyunumuz, aksiyon ve rol yapma türünde oyuncularla buluşacak. Oyun, LithTech teknolojisiyle geliştiriliyor.

Yayınlanan videoda, oyun içi görüntülerin yanı sıra kılıç ve zırh tasarımlarını daha yakından inceleyebiliyoruz. İyi seyirler.

Middle-earth: Shadow of War Resmi Olarak DuyurulduCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.