Kategoriler

Minecraft Live 2022 Etkinliğinin Tarihi Fragmanla Duyuruldu

Minecraft Live 2022

Mojang ve Microsoft, Minecraft hayranlarının sabırsızlıkla beklediği Minecraft Live 2022 etkinliğinin duyuru fragmanını yayınladı.

Eğlenceli tanıtım videosuna göre; Minecraft Live 2022, 15 Ekim 2022 tarihinde gerçekleştirilecek. Video, oyunun en yeni çetelerinden biri olan kurbağaların, çeşitli alanlarda ve başlıklardaki biyomlarda dolaşırken arka planda çalan müziğe gelişigüzel eşlik etmeleriyle başlıyor. Video boyunca, çeşitli Minecraft çeteleri bu keyifli geçit törenine katılırken, kurbağaların danslı ilerleyişi devam ediyor. Bir Muhafız işin içine girdiğinde işler daha da kötüye gidiyor ancak parti nihayetinde kalabalığın, onları Minecraft Live 2022‘ye giden bir trene götüren bir Allay ile karşılaşana kadar devam ediyor.

Minecraft Live 2022

Minecraft etkinliğinin tanıtımı, sadece oyunda ortalama bir günde meydana gelebilecek kaosu göstermekle kalmıyor, aynı zamanda akrabalarının geri kalanıyla parti yaparken bir keçiyi bütün olarak yiyen bir kurbağa gibi oyunun bazı tuhaflıklarını ve Easter Egglere de dikkat çekiyor.

Hayranlar, 15 Ekim’de yapılacak Minecraft Live 2022‘yi hemen hemen herhangi bir internet özellikli cihazdan izleyebilecek. Etkinlikte, daha önce olduğu gibi başka bir mob oylama etkinliği düzenlenecek ama bu sefer oyuncular oyun içi en sevdikleri oylama üzerinden oy verebilecekler. Oyun severler ayrıca Minecraft Dungeons ve Minecraft Legends ile ilgili bilgilerin açıklanmasını bekleyecek.

Minecraft‘ın mobil, PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S kullanıcıları için yayında olduğunu hatırlatalım.