Kategoriler

Minecraft’tan Steve Ve Alex Super Smash Bros. Ultimate’a Geliyor

(Haber Bülteni)

Minecraft oyunundan Steve ve Alex, Nintendo Switch için Super Smash Bros. Ultimate’e gelen bir sonraki oynanabilir dövüşçüler oldu ve tanıtım fragmanı duyuruldu.

Yönetmen Masahiro Sakurai tarafından sunulacak ayrıntılı oyun videosu 3 Ekim Cumartesi, 17:30’da canlı olarak yayınlanacak. Bay Sakurai, Steve ve Alex hakkında, çıkış tarihleri de dahil olmak üzere daha fazla ayrıntıyı açığa çıkaracak videosuyla geri dönecek.

Steve and Alex, Minecraft serisinden yeni bir sahne ve yedi müzik parçası da içeren  Super Smash Bros. Ultimate Fighters Pass Vol.2’deki ikinci Challenger Pack’in bir parçası. Steve ve Alex, Super Smash Bros. Ultimate Fighters Pass Vol. 2 satın alan veya Challenger Pack 7′yi Nintendo eShop  için ayrı olarak satın alan oyunculara açık olacak. Fighters Pass Vol 2’yi satın alan oyuncular, Steve ve Alex’in yanı sıra ARMS’dan daha önce piyasaya sürülen avcı Min Min ve piyasaya sürüldüklerinde henüz duyurulmayacak dört Challenger Pack’e erişebilecekler. Her pakette bir dövüşçü, bir sahne ve birden fazla müzik parçası bulunuyor.