Mirror’s Edge Catalyst’i Gerçek Anlamda Yaşayın Mirror’s Edge Catalyst’i Gerçek Anlamda Yaşayın
Parkur mekaniklerini yaşamak birçoğumuz için oldukça tatlı bir deneyim. Hatta söz konusu Mirror's Edge Catalyst olunca, bu deneyim bir tık yukarıya çıkıyor. Mirror’s Edge Catalyst’i Gerçek Anlamda Yaşayın

Parkur mekaniklerini yaşamak birçoğumuz için oldukça tatlı bir deneyim. Hatta söz konusu oyun dünyası olunca, bu deneyim bir tık yukarıya çıkıyor. Mirror’s Edge Catalyst için de aynı şey geçerli aslında.

Electronic Arts‘ın uzun süredir üzerinde çalıştığı oyunu Mirror’s Edge Catalyst, yakın zamanda kesinleşti. Bazılarımız onu Mirror’s Edge 2 olarak düşünüyorduk ancak durumlar biraz değişti. DICE geçtiğimiz hafta oyunu, Mirror’s Edge Catalyst olarak duyurdu. Yeni oyunumuz, 16 – 18 Haziran tarihlerinde E3 2015’in konukları arasında yer alacak ve umuyoruz ki daha fazla detayı orada öğreneceğiz.

Gelin biz şimdilik Mirror’s Edge Catalyst’in gerçek hayatta yaşatabileceği deneyimi yakından takip edelim. İyi seyirler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.