MMO Oyun Faresi Razer Naga X İle Raid Zamanı MMO Oyun Faresi Razer Naga X İle Raid Zamanı
(Haber Bülteni) Yaşam tarzı markası Razer, MMO fare serisi Naga ailesinin en son üyesi olan Razer Naga X’i duyurdu. Tasarımında imzalı programlanabilir düğme ızgarasını... MMO Oyun Faresi Razer Naga X İle Raid Zamanı

(Haber Bülteni)

Yaşam tarzı markası Razer, MMO fare serisi Naga ailesinin en son üyesi olan Razer Naga X’i duyurdu. Tasarımında imzalı programlanabilir düğme ızgarasını koruyan Razer Naga X, aynı zamanda şimdiye kadarki en hafif Razer Naga faresi olarak lanse ediliyor.

Yeni Razer Naga X, daha hafif bir forma dönüştürülmüş ancak, MMO oyuncuları tarafından beğenilen Razer Naga şekline de sadık kalınmış. Fare,hızlı erişim için ergonomik olarak yerleştirilmiş 16 programlanabilir düğmeye sahip. Her düğme, birden çok komut tuşunu aynı anda birleştiren makrolar gibi gelişmiş işlevlerden büyü yapmak gibi temel işlevlere kadar pek çok aksiyon için atanabiliyor. Ek olarak, Razer HyperShift modu, HyperShift düğmesi basılı tutulduğunda etkinleştirilen tam bir ikincil düğme ataması setine izin veriyor.

Razer Naga markasını MMO oyuncuları için birincil tercih yapan tüm özellikleri koruyan Razer Naga X, yalnızca 85 gram ağırlığında. Razer’ın en son model farelerinde kullanılan 2. nesil Razer Optik Fare Anahtarları ile güçlendirilen Naga X ile oyuncular, en yüksek çalıştırma (actuation) hızından ve eşsiz güvenilirlikten yararlanarak büyülerini yapabilecek ve mükemmel bir rotasyon sağlayabilecekler.

Razer Naga X, Razer 5G Gelişmiş Optik Sensör, sınırsız hareket için Razer Speedflex kablosu ve herhangi bir yüzeyde en yumuşak kaydırma hareketleri için %100 PTFE Fare Ayağı ile MMO oyuncularına uzun saatler süren oynanışlarda iyi bir hareket kabiliyeti sağlıyor.

Razer Naga X oyuncuların, fareyi başka yerlerde kullanabilmesi için tuş eşleme ayarları da dahil olmak üzere kişisel ayarlara kolayca erişebilmeleri için yerleşik bellek depolama alanına sahip. %100 kişiselleştirme ve sürükleyici bir oyun deneyimi için Razer Chroma RGB tarafından da destekleniyor.

Halihazırda satışta olann fare, Razer.com ve yetkili satıcılarda 79.99 $/ 89.99 € fiyatı üzerinden satın alınabilir.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.