Mobil Platformların Yeni Yıldızı – Guild of Dungeoneering Mobil Platformların Yeni Yıldızı – Guild of Dungeoneering
Oyun dünyasının popüler isimlerinden olan mobil platformlar, bu sefer farklı bir oyuna ev sahipliği yapacaklar; Guild of Dungeoneering. Mobil Platformların Yeni Yıldızı – Guild of Dungeoneering

Oyun dünyasının popüler isimlerinden olan mobil platformlar, bu sefer farklı bir oyuna ev sahipliği yapacaklar; Guild of Dungeoneering.

Eğlenceli müzikleri ve zindan mantığını oldukça farklı bir bakış açısıyla oyun dünyasına sunan Guild of Dungeoneering, Gambrinous tarafından geliştirildi. Güncellemelerle sık sık oyuncuların dinleyen firma, oyunun yakın zamanda mobil platformlara geçiş yaptığını duyurdu. Versus Evil‘ın dağıtımcılığını yaptığı oyun, $3.99/€3.99/£2.99 fiyatlardan satışa çıktı.

Oyunu, App Store’da iPad, iPhone için ve Google Play’de Android cihazlar için satın alabilirsiniz.

App Store

Google Play

Guild of Dungeoneering İncelemesiCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.