Kategoriler

Monster, 2 Şubat’ta Oyunseverlerle Buluşmaya Hazırlanıyor

2-5 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek olan Gaming İstanbul, Monster Notebook’un katılımıyla çeşitli ödüllere ev sahipliği yapacak.

2-5 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek olan Gaming İstanbul, Monster Notebook’un katılımıyla çeşitli ödüllere ev sahipliği yapacak.

3 Şubat Cuma günü Gaming İstanbul ana sahnesinde, Facebook sayfası üzerinden #monsterlarcanlanıyor etiketiyle başlatıp düzenlediği yarışmanın kazananları ödüllendirilecek. Yarışmanın birincisi Abra A5 V8.1.2 Oyun Bilgisayarı’nın, ikincisi FIFA 17’nin, üçüncüsü ise Overwatch oyununun Monster Notebook Kurumsal İletişim Müdürü Kayra Küpçü’nün takdimiyle sahibi olacak.

Gamecell Hive League of Legends maçlarının finallerini de oyuncular ana sahneden takip edebilecekler. Gaming İstanbul oyun fuarında Gamecell standında oyuncular Monster oyun bilgisayarlarını yakından deneyimlemenin keyfini çıkartacaklar. Dört gün boyunca sürecek etkinliklerde oyuncular 2016 yılının en iyi oyunlarından olan Battlefield1, Doom, GTA 5, Dishonored 2, Titanfall 2, Call of Duty: Infinite Warfare, Watch Dogs 2 ve daha birçok oyunu Notebook’lar üzerinde denerken, düzenlenen yarışmalarda çeşitli ödülleri de evlerine götürebilecekler.

Monster Notebook, Yeni Yılı Oyun Oynayarak Karşılamaya Çağırıyor

Görüntülenmeler:
0
İlgili etiketler:
· ·
İlgili Kategoriler
Donanım · Haber · Oyun Haberleri