Kategoriler

Monster Notebook Evde Kalanlara Ödüllü Turnuva Düzenliyor

Monster Notebook

Monster Notebook, Covid-19 salgını nedeniyle evde kalan oyunseverler için Monsters Reloaded Powered By GeForce oyun turnuvasını başlattı.

Monster Notebook, Covid-19 salgınıyla mücadele kapsamında evde kalan oyunseverler için Monsters Reloaded Powered By GeForce oyun turnuvasını hayata geçirdi. PUBG ve CS:GO oyunlarının yer aldığı turnuva, GeForce RTX ortaklığı ile düzenleniyor. Kayıtların 26 Nisan tarihine kadar devam ettiği turnuvaya katılanlar, Monster Notebook’tan hediyeler kazanma şansına sahip olacak.

Covid-19 salgını ile mücadele ettiğimiz bugünlerde, #evdekal çağrısının da etkisiyle oyuna ve espora gösterilen ilgi arttı. Monster Notebook da #evdekal diyerek evde kalan oyuncular için Monsters Reloaded Powered By GeForce online oyun turnuvasını başlattı.

GeForce RTX ortaklığı ile gerçekleştirilen turnuvada popüler espor oyunları PUBG ve CS:GO yer alıyor. Turnuvaya kayıtlar 26 Nisan’a kadar devam ediyor. Turnuvanın CS:GO finali 2 Mayıs’ta, PUBG’nin finali ise 3 Mayıs’ta gerçekleştirilecek.

İki kişilik takımlar ile yarışılacak CS:GO turnuvasının ödülleri 2 adet GeForce RTX 2060 ekran kartlı Tulpar Gaming Laptop, 1 adet Monster Pusat Aksesuar Seti ve 1 adet Pusat Virtual 7.1 RGB Gaming Headset olarak belirlendi.

Solo olarak ilerleyecek PUBG turnuvasında ise 1 adet GeForce RTX 2060 ekran kartlı Tulpar Gaming Laptop ve 1 adet Monster Pusat Aksesuar Seti ödüller arasında yer alıyor.

Gün boyunca süren turnuvada, 19.15 ve 21.00 arasındaki maçlar, her gün Monster Notebook YouTube kanalından ve NVIDIA GeForce Türkiye Twitch Kanalından canlı yayınlanacak.

Hearthstone Masters Tour Çevrimiçi Ortama Taşınıyor