Kategoriler

Monster Notebook’un Beklenen Yeni Ürünleri Satışa Çıktı

(Haber Bülteni)

Monster Notebook, teknoloji ve oyun tutkunlarının uzun süredir merakla beklediği yeni modellerini duyurdu. 11. nesil Intel Core Tiger Lake işlemcilerle ve sınıfının en iyisi grafik kartlarıyla donatılan Abra, Tulpar, Semruk ve Huma serisi yeni Monster Notebook’lar, kullanıcılara mükemmel bir teknoloji deneyimi vaat ediyor.

Olağanüstü yanıt hızı ve üretkenlik imkânı sağlamasıyla dikkat çeken yeni Abra, Tulpar ve Semruk serisi modeller NVIDIA’nın teknolojide çığır açan GeForce RTX 30 serisi ekran kartlarıyla; Huma serisi modeller ise Intel Iris Xe grafik kartının yepyeni özellikleriyle donatılmış.

Intel Wi-Fi 6 AX201 kablosuz ağ kartı ve 6 Gig+ güçlü internet bağlantısı ile her zaman en güçlü seviyede kesintisiz ağ hızı sağlayan yeni Monster Notebook’lar, yaklaşık üç kat daha yüksek Wi-Fi hızı sağlıyor.

Şu an aktif olarak satışta olan yeni Monster Notebook’lar hakkında detaylı bilgilere Ankara, İzmir, İstanbul, Berlin, Dubai ve Lefkoşa’daki Monster Notebook mağazalarından veya www.monsternotebook.com adresindeki Monster Notebook Dijital Mağazası’ndan ulaşılabilir.

Görüntülenmeler:
18
İlgili Kategoriler
Haber · Notebook