Monster Oyunseverleri Kadıköy’deki Yeni Yerinde Karşılamaya Hazırlanıyor Monster Oyunseverleri Kadıköy’deki Yeni Yerinde Karşılamaya Hazırlanıyor
Monster Notebook, Kadıköy’deki mağazasını yeni ve daha merkezi bir noktaya taşıyor. Detayları haberimizden okuyabilirsiniz. Monster Oyunseverleri Kadıköy’deki Yeni Yerinde Karşılamaya Hazırlanıyor

Monster Notebook, Kadıköy’deki mağazasını yeni ve daha merkezi bir noktaya taşıyor.

Monster’ın artık herkesçe bilinen yeşil siyah renklerinin ve Monster’ın gücünü ve enerjisini yansıtan geometrik hatlara sahip modern bir tasarımın hâkim olacağı 3 katlı yeni mağazada, oyunseverlerin VR deneyimini doyasıya yaşayabilecekleri özel bir VR deneme alanı da olacak. Elbette Monster hayranları mağazanın giriş katında yer alacak alanda Monster Notebook’un tüm gaming laptop modellerini görüp kullanma şansını da elde edecekler.

Türkiye’nin tamamen oyun bilgisayarlarına özel mağazası olan Monster Notebook’un Kadıköy mağazası, tüm oyun tutkunlarını yakın bir zamanda Kadıköy Rıhtım Caddesi, Başçavuş Sokak No: 6 adresindeki yeni yerinde ağırlamaya hazırlanıyor.

Karma ile Tanışın! GoPro’dan ilk QuadcopterCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.