Kategoriler

Mortal Kombat 11 Bilkom-Warner Bros. İşbirliğiyle Nisanda Türkiye’de

Mortal Kombat 11

Warner Bros., NetherRealm tarafından geliştirilen Mortal Kombat 11’in duyurusunu bir fragman ile yaptı. Ayrıntılar haberimizde.

Warner Bros., NetherRealm Studios tarafından geliştirilen Mortal Kombat 11’in duyurusunu bir fragman ile yaptı.  Oyun, 23 Nisan 2019 tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One platformları için Türkiye’de Bilkom tarafından satışa sunulacak.

Mortal Kombat 11, daha önce hiç olmadığı kadar oyun deneyimini derinleştiren ve oyunculara kontrolü daha fazla elde tutma imkanı veren Custom Character Variation System ile zenginleştirildi. 25 yıldan fazla bir süredir oynanan Mortal Kombat’ın hala güçlü olmasını ve oyunculara destansı deneyimler yaşatmasını sağlayan bu yenilikçi sistem, oyuncuların favori savaşçılarını kişiselleştirmeleri için sonsuz sayıda seçenek sunuyor.

Mortal Kombat 11’in ilk fragmanında hikayenin epik kahramanlarından Dark Raiden ve Scorpion arasında geçen destansı bir savaş sahnesi yer alıyor. Yeni bir kahramanın da gözüktüğü fragmanın özgün şarkısı ise ünlü rap sanatçısı 21 Savage tarafından seslendirildi.

Mortal Kombat tutkunları oyunun ilk oynanışını 17 Ocak’ta Twitch üzerinden yapılacak yayından izleyebilir.

Uzun Zamandır Beklenen Razer Panthera Evo Piyasaya Sürüldü
Görüntülenmeler:
8
İlgili Kategoriler
Haber · Konsol · Oyun Haberleri · PlayStation · XBox