Warner Bros. Games Mortal Kombat 11 Ultimate’i Duyurdu Warner Bros. Games Mortal Kombat 11 Ultimate’i Duyurdu
(Haber Bülteni) Warner Bros. Games, Mortal Kombat 11‘in yeni bir genişletilmiş versiyonu olan Mortal Kombat 11 Ultimate’i duyurdu. Oyunun Genişletilmiş Versiyonu, yeni oynanabilir dövüşçüleri... Warner Bros. Games Mortal Kombat 11 Ultimate’i Duyurdu

(Haber Bülteni)

Warner Bros. Games, Mortal Kombat 11‘in yeni bir genişletilmiş versiyonu olan Mortal Kombat 11 Ultimate’i duyurdu. Oyunun Genişletilmiş Versiyonu, yeni oynanabilir dövüşçüleri – Mileena, Rain ve Rambo – içeren Kombat Pack 2 ile birlikte geliyor.

Mortal Kombat 11 dünya çapında bugüne kadar 8 milyondan fazla satılmış ve franchise tarihindeki en hızlı satan oyun. Mortal Kombat aynı zamanda Academy of Interactive Arts & Sciences tarafından 23.D.I.C.E Awards’da Yılın Dövüş Oyunu ve IGN tarafından 2019’un En İyi Dövüş Oyunu seçilmişti.

Mortal Kombat 11 Ultimate’ın 17 Kasım’da PlayStation 5, PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, Xbox Series X | S, Xbox One konsolları, Nintendo Switch, PC ve Stadia’da dünya çapında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Ek olarak, Mortal Kombat 11 ve Mortal Kombat 11 Ultimate sahipleri ve Playstation 4 veya Xbox One konsollarındaki yeni alıcılar, oyunlarının Playsattion 5 veya Xbox Series X | S sürümlerine ücretsiz yükseltmelere erişebilecek.

Mortal Kombat 11 Ultimate, aşağıdaki içeriği ve geliştirmeleri içeriyor:

Definitive Mortal Kombat 11 Experience: Oyuncuları, Mortal Kombat destanını devam ettiren ve 37 oynanabilir karakterin tam kadrosuyla birlikte bir maceraya götüren iki hikaye.

• Kombat Pack 2- Kitana’nın hibrit Eden ve Tarkatan klonu olan yeni eklenen dövüşçüler Mileena; Asil Edeniyen yarı tanrı Rain; ve aktör Sylvester Stallone’un sesine ve benzerliğine sahip ikonik Özel Kuvvetler askeri Rambo.

• Mortal Kombat 11: Aftermath Expansion – Franchise-first story genişletmesi, üç oynanabilir karakter (Fujin, Sheeva, RoboCop) ve 10 ek karakter görünümü.

• Kombat Pack 1- Altı oynanabilir karakter (Shang Tsung, Nightwolf, Sindel, The Joker, Terminator T-800, Spawn) ve 25 ek karakter görünümü.

• Mortal Kombat 11- Hikaye, Custom Character Variation System, Stage Fatalities, Friendships, Online, Towers of Time, Tutorial, Krypt, Kombat League ve sahneye geri dönen ve yeni katılan dövüşçülerden oluşan kadrosu dahil olmak üzere tüm oyuncular için birden fazla özellik ve mod ile paketlenmiş.

• PS5 Upgrade Available- 4K dinamik çözünürlük, gelişmiş görseller, iyileştirilmiş yükleme süreleri ve belirli modlar için nesiller arası konsol uyumluluğu sunuyor. Mortal Kombat 11 ve Mortal Kombat 11 Ultimate sahipleri ve Play Station 4 ve Play Station Pro’daki yeni alıcılar, Mortal Kombat 11 Ultimate lansmanı ile birlikte sunulan oyunlarının Play Station 5 sürümüne ücretsiz yükseltmeye de erişebilecekler.

• Xbox Series X|S Smart Delivery Enabled- 4K dinamik çözünürlük, gelişmiş görseller, iyileştirilmiş yükleme süreleri ve belirli modlar için nesiller arası konsol uyumluluğu sağlıyor. Ek olarak, Mortal Kombat 11 sahipleri ve Xbox One konsollarındaki yeni alıcılar, Mortal Kombat 11 Ultimate lansmanı ile birlikte mevcut olan Xbox Series X | S’de ücretsiz güncellemelere erişebilecekler.

• Krossplay Support- PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X | S ve Xbox One oyuncularının belirli modlarda zıt platformlarda diğer oyunculara karşı savaşmasına izin veriyor.

Mortal Kombat 11’e halihazırda sahip olan oyuncular, 15 Ekim’den itibaren Kombat Pack 2’yi ön sipariş vererek deneyimlerini yükseltebilecekler. Ayrıca Mortal Kombat 11: Aftermath Expansion’ı da satın alabilecekler. Mortal Kombat 11 Ultimate, Collector’s Edition ve Kombat Pack 2 ön siparişleri, “Dark Web” Noob Saibot, “HCF” (Halt and Catch Fire) Liu Kang ve “Blood Moon” Skarlet dahil olmak üzere üç yeni karakter görünümü varyantı içeren Time Warriors Skin paketini alabilecek.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.