Mortal Kombat X’e Özel Üretilen Oyun Kolu Görüldü Mortal Kombat X’e Özel Üretilen Oyun Kolu Görüldü
PlayStation 4 ve Xbox One için üretilmiş olan özel Mortal Kombat X controller’ı görüntülendi. Iron Galaxy Studios’tan Alex Jebailey, GameSpot Expo 2014’te gösterilmiş olan Mortal Kombat... Mortal Kombat X’e Özel Üretilen Oyun Kolu Görüldü

PlayStation 4 ve Xbox One için üretilmiş olan özel Mortal Kombat X controller’ı görüntülendi.

Iron Galaxy Studios’tan Alex Jebailey, GameSpot Expo 2014’te gösterilmiş olan Mortal Kombat X‘e özel olarak üretilen controllerları Instagram hesabından paylaştı. Paylaştığı fotoğrafların altına “6 tuşlu controllerları sevenler için yeni nesil konsollar için üretilen PDP fight pad. Onaylanması bekleniyor” diye bir yorum da yazdı.

Controller üzerinde sol analog çubuk ile birlikte aksiyon tuşlarının bulunduğunu görüyoruz. Her iki konsolun özel menü tuşunun da bulunduğu yeni PDP Fight Pad‘in kablolu olması da oyuncuların bu controller’ı almamaları için büyük bir sebep olarak yer alıyor. İlerleyen tarihlerde bu controller hakkında daha ayrıntılı bilgiler almayı bekliyoruz.

Mortal Kombat X‘in geliştiricisi NetherRealm Studios, oyunun PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox 360, Xbox One ve PC için 15 Nisan 2015‘te çıkacağını duyurmuştu. Alex Jebailey’in paylaştığı fotoğraflara aşağıdan göz atabilirsiniz.