Kategoriler

Mount & Blade’in Geliştiricisi, E-Game Show 2015’te Oyuncularla Buluştu

Ülkemizin başarılı oyun firmalarından biri olan Mount & Blade serisinin geliştiricisi TaleWorlds Entertainment, E-Game Show 2015’te hayranlarıyla buluştu.

Ülkemizin başarılı oyun firmalarından biri olan ve dünya çapında 5 milyon adetten fazla satılan Mount & Blade serisinin geliştiricisi TaleWorlds Entertainment, bu yıl 20-24 Mayıs tarihlerinde gerçekleşen Oyun Yazılım ve Donanımları Fuarı E-Game Show 2015’te hayranlarıyla buluştu.

10. yılında Ankara’da oyuncularla bir araya gelen firmanın önemli isimleri de özel olarak hazırlanmış TaleWorlds standında gelenleri ağırladı. Fuar boyunca oyuncular eğlenceli etkinlikler ve çok özel sürprizlerle karşılaştı. Serinin en popüler oyunu olan ve turnuvalarıyla her geçen gün e-spor sahnesinde adı daha fazla duyulan Mount & Blade: Warband, gün boyu kıran kırana karşılaşmalara ev sahipliği yaptı. Oyuncular kılıç ve kalkanlarını kuşanıp Ortaçağ atmosferinde nefes kesen çarpışmalara katıldılar ve hediyeler kazandılar.

Fuarın en can alıcı olayı ise 24 Mayıs günü gerçekleştirilen ve Mount & Blade serisinin geliştirici ekibiyle serinin hayranlarını Mount & Blade: Warband’in çayırlarında karşı karşıya getiren mücadele oldu.

Görüntülenmeler:
9
İlgili etiketler:
· ·
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri