Kategoriler

MSI X370 GAMING M7 ACK Anakart Piyasaya Çıktı!

MSI, en yeni üst sınıf AM4 anakartı MSI X370 GAMING M7 ACK modelinin raflara yerleştirildiğini gururla duyurdu. 

MSI, en yeni üst sınıf AM4 anakartı MSI X370 GAMING M7 ACK modelinin raflara yerleştirildiğini gururla duyurdu. 

Muhteşem performans ve tarzdan vazgeçmeyen en talepkar oyuncuları bile tatmin edecek olan yeni AM4 Enthusiast GAMING amiral gemisi X370 GAMING M7 ACK artık raflarda yerini aldı ve her türlü oyuncu, PC meraklısı ve kasa modifikasyoncusuna hizmet etmeye hazır! X370 GAMING M7 ACK ayrıca Killer Ethernet ve Killer WIFI AC bağlantılarını bir araya getiren Killer DoubleShot PRO özelliğine sahip dünyanın ilk AM4 anakartı.

Killer DoubleShot Pro,  hem Killer Wireless-AC, hem de Killer Ethernet donanımı bulunan sistemlerde benzersiz hız, akıllı çözüm ve denetim sunar. DoubleShot Pro, (ethernet veya wireless üzerinde bulunan) en hızlı ağ bağlantısını seçer ve yüksek öncelikli veri trafiğini bu arayüz üzerinden gönderir. Tüm standart veri trafiği ise diğer arayüz üzerinden taşınır. Böylece yüksek öncelikli veri trafiği her zaman en hızlı ve en güvenilir bağlantı üzerinden sağlanır. Killer teknolojisi gecikmeye duyarlı oyun ve ses verilerini de otomatik olarak tanır ve yine en hızlı arayüz üzerinden gönderir.

Killer DoubleShot Pro, hem Killer Wireless, hem de Killer Ethernet arayüzlerini aynı anda kullanır. Böylece kullanıcıya daha pratik bir bant genişliği sağlanmış olur. Killer Ethernet, 1Gb/sn veri trafiğine olanak tanırken Killer Wireless-AC (2×2 11ac) 867 867 Mbps trafik akışı sağlayabilir. Killer DoubleShot Pro bu arayüzlerin her ikisinin aynı anda kullanılmasına olanak tanıyarak 1.867 Gb/sn’ye varan maksimum ağ akışı sunar.

Killer Control Center ise kullanıcıya tek bir kolay uygulama üzerinden her iki ağ arayüzü üzerinde doğrudan denetim sağlama ve böylece tüm ağ trafiğini özelleştirerek öncelik atama imkanı verir. Uygulamalar Sayfası, hangi uygulamanın hangi arayüz üzerinden akacağını ve ne kadar bant genişliği kullandığını gösterir.

 

X370 GAMING M7 ACK, NVMe tabanlı SSD üzerinden oyun ve uygulamalara inanılmaz bir hızda ulaşmak isteyen kullanıcılar için 2 adet M.2 TURBO yuvasına sahip. M.2 Shield FROZR sayesinde muhtemel sorunlar da ortadan kalkıyor. Özel soğutma bloğu tasarımı M.2 sıcaklığını yöneterek uzun soluklu oyun seanslarında bile yüksek performansı garantiliyor. M.2 Shield FROZR aynı zamanda M.2 SSD’nizi kasadan gelebilecek sert darbelere karşı da koruyor.

Ses açısından ise, rakiplerinizin konumunu gözleriniz kapalıyken bile belirlemenize olanak tanıyan Audio Boost 4, Nahamic 2+ ile güçlendirildi. Bir Enthusiast GAMING anakartın eşsiz hız aşırtma özellikleri olması gerekir. DigitALL güç tasarımı sayesinde bol miktarda güç fazı bulunuyor. Ayrıca OC Engine2 ile X370 GAMING M7 ACK, sisteminizden maksimum hız aşırtma performansını almanız için mükemmel tercih. Depolama ve kolay bağlantı için Steel Armor destekli Turbo U.2 ve ön panel USB 3.1 gen2 type-C arayüzü bulunuyor. Böylece en yeni ve en hızlı cihazlarını çok daha pratik bir şekilde bağlayabileceksiniz.  

Tonlarca özellik ve sayısız bağlantı seçeneklerine ek olarak X370 GAMING M7 ACK aynı zamanda sınırsız özelleştirme olanağı tanıyor. Mystic Light ile, oyun sisteminizi 16.8 milyon renk ve 17 farklı LED efekti kullanarak kişiselleştirebilirsiniz.

-Basın bülteni.
MSI Immerse GH70 Oyun Kulaklığını Duyurdu
Görüntülenmeler:
13
İlgili etiketler:
· · ·
İlgili Kategoriler
Anakart · Donanım · Haber · Masaüstü · PC