MSI Yeni GE63VR/73VR Laptop Modellerini Duyurdu MSI Yeni GE63VR/73VR Laptop Modellerini Duyurdu
30 yılı aşık bir süredir dünya çapında oyun tutkunları için yenilikçi donanımlar üreten MSI, hız aşırtmalı oyun laptoplarından en ince notebooklara, Hi-Res ses çözümlerinden... MSI Yeni GE63VR/73VR Laptop Modellerini Duyurdu

30 yılı aşık bir süredir dünya çapında oyun tutkunları için yenilikçi donanımlar üreten MSI, hız aşırtmalı oyun laptoplarından en ince notebooklara, Hi-Res ses çözümlerinden 120Hz/3ms oyun ekranlarına, dünyanın ilk tam boyutlu mekanik laptop klavyesine kadar sunduğu ürün yelpazesiyle kullanıcılarının standartlarını yükseltmeye devam ediyor.

GE serisi, çıkışından bu yana her zaman oyunseverler için bir klasik haline geldi. Bu yıl yepyeni GE63VR/73VR Raider, tamamen yenilenmiş tasarımı ve daha açılı görünümüyle egzotik yarış arabalarına öykünüyor. 

Yeni MSI Cooler Boost 5 soğutma çözümü, çift termal modüle sahip. İki adet Whirlwind Blade fan ve 7 adet soğutma borusu ile 4 hava akımı oluşturuyor ve bu sayede ısıyı sistemden daha hızlı atıyor. Soğutma teknolojisini sınıfında yükseklere taşıyan MSI Cooler Boost 5, özellikle GTX 1070 sınıfı ekran kartları ile çok daha yüksek performansa ve daha düşük sıcaklık seviyelerine imza atıyor.

MSI, Dynaudio imzalı Giant Hoparlörleri 5 kat daha geniş tam aralıklı bir bir ses bölmesi ile sunuyor. Böylece oyun laptopu üzerinde %50’yi aşan bir ses şiddeti, yükseltilmiş Giant Hoparlörler ve Dynaudio ses sistemi ile tamamen yeni bir ses deneyimi yaşatıyor.

Tuş başına bağımsız aydınlatma sayesinde cephane seviyesi, sağlık durumu, araç ve envanter gibi gerçek zamanlı oyun verilerine her an ulaşabiliyor, anlık kararlarınızı daha doğru verebiliyorsunuz. 1.9mm hareket mesafesi ile daha hızlı tepki ve geribildirim sağlayan ergonomik tuşlar, optimize edilmiş WASD bölgesi ve 45 tuşa kadar anti-ghosting özelliği ile oyuncuların beklentilerini fazlasıyla karşılıyor.

120Hz tazeleme oranı ve 3ms tepki süreli ekranıyla oldukça detaylı bir ekrana sahip. Panelin saniyede 120 fps ile ortaya çıkardığı gerçekçilik, %94 NTSC renk gamı ile çok canlı görüntü sunuyor.