Kategoriler

MSI Yeni Intel Yonga Setli Anakartlarını Duyurdu

MSI

MSI, yeni Intel H370, B360 ve H310 yongasetli anakartlarını çıkarmaya hazırlanıyor. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz.

MSI, yeni Intel H370, B360 ve H310 yonga setli anakartlarını çıkarmaya hazırlanıyor.

MSI, ana akım ve bütçe dostu anakartlarda daha fazla çekirdek ihtiyacını karşılamak amacıyla Performance GAMING, Arsenal GAMING ve PRO serilerinde birçok anakart hazırladı. Şirket, yeni modellerle bir kez daha hem oyuncuları,  hem de profesyonel kullanıcıları tatmin edecek yepyeni ve benzersiz özellikler sunuyor.

Ayrıca MSI, kripto para kazı aktiviteleri gerçekleştiren kullanıcılar için MINING anakartları da gururla sunuyor. Sanal para işlemleri için özel olarak tasarlanan özellikler sayesinde kazı verimliliğini maksimum seviyeye ulaştırabilirsiniz.

H370 GAMING PRO CARBON benzersiz ve güçlü soğutma bloğu tasarımıyla geliyor. Yeni anakart konsept arabalardan esinleniyor ve CARBON unsurlara sahip. Mystic Light sayesinde sınırsız özelleştirme olanağı sunarken aynı zamanda oyunculara en iyi deneyimi yaşatacak birçok benzersiz MSI özelliği de bulunuyor.

Mystic Light, 16.8 milyon renk ve 10 LED efektini akıllı telefon, tablet veya Windows PC üzerinden özelleştirmenize olanak tanıyor. Corsair, Cooler Master ve Kingston gibi dünyanın en büyük donanım üreticileri tarafından da destekleniyor  Mystic Light. Böylece oyuncu klavyesi, fare, kulaklık gibi RGB ürünlerinin MSI anakartlarla mükemmel şekilde senkronize olmasını sağlıyor.

MSI’ın Twin Turbo M.2 slotları ve patentli M.2 Shield v2 ile yıldırım hızında bir sistem açılışı ve oyunların göz açıp kapayıncaya kadar yüklenmesini sağlıyor. M.2 Shield v2 ise M.2 cihazlarınızın güvende ve serin çalışmasına imkân tanıyor. Böylece hasar görmelerini ve termal tıkanmaya maruz kalmalarını engelleyen bir termal çözüme dönüşüyor. Twin Turbo M.2 de sisteminizdeki M.2 SSD performansını şaşırtıcı seviyelere yükseltiyor.

Intel çözümleri ile güçlendirilen Intel Turbo USB 3.1 Gen2, MSI anakatların USB arayüzünde daha önce görülmemiş bir hız ve kararlılığa ulaşmasını sağlıyor. Ayrıca MSI’ın özel X-Boost özelliği ile birlikte cihazlarınızı çok daha yüksek transfer hızına ulaşmasına olanak tanıyor.

B360M MORTAR TITANIUM anakartlar, askeri konsepti ve titanyum görsel konseptiyle daha güçlü, daha dayanıklı ve daha ağır bir tasarıma sahip. Genişletilmiş soğutma bloğu ve sağlam bileşen yapısı ile mükemmel bir kararlılık ve güvenilirlik sunuyor.
 

Daha fazla çekirdeğe sahip işlemcileri destekleyebilmek amacıyla MSI’ın geliştirilen güç yönetimi ve devre tasarımı, en üst seviye i7 işlemcileri bile maksimum hızda çalıştırmanıza olanak tanır. Bu tasarım ayrıca ısıyı düşük seviyede tutabilmesi sayesinde sisteminizin sıcaklık kaynaklı sorunlardan uzak kalmasını sağlar.

MSI Arsenal GAMING anakartlar, heatsink üzerinde tarzınızı yansıtacak etiketler kullanmanıza da olanak tanıyor. Sunulan birçok farklı tarz arasından seçim yapabilir ya da kendi sticker tasarımlarınızı soğutma bloğu kapağı üzerinde kullanarak sisteminizi tamamen kişiselleştirebilirsiniz.

Üstün bir yerleşim tasarımı ve optimize güç yönetimini bir araya getiren MSI anakartlar, işlemciye kesintisiz ve tamamen saf bir sinyal iletimi sağlar. Core Boost çok çekirdekli işlemcileri desteklemekle kalmaz, aynı zamanda bu işlemciler için mükemmel çalışma ortamını yaratır.

B360-F PRO

Sanal para madenciliği yapanlar için MSI en iyi anakartları hazırladı. B360-F PRO ve H310-F PRO modelleri özellikle kripto madenciliği için tasarlandı. MSI’ın ayrıca sunduğu özellikler, 18 ekran kartı (B360-F PRO) ve 13 ekran kartı (H310-F PRO) destekleyen yapıları ile MSI MINING anakartları kullanarak üstün bir kazı sistemi oluşturabilirsiniz.

Daha kaliteli bir güç iletimi için MSI B360-F PRO üzerinde 5 adet 24 pin güç konnektörü mevcut. Kutu içinden çıkan 4 özel adaptör sayesinde bu üstün gücü toplamak artık zor değil. Tek yapmanız gereken bir tuşa basmak!

Kazı işlemi yapanlar artık her makine için işletim sistemi kurmak zorunda kalmayacak. MSI MINING anakartlarda sabit disk masrafından kurtulun, kripto para depolamasında en yüksek güvenliğe ulaşın.

Kazı için özellikle tasarlanan MSI MINING anakartlar, özelleştirilmiş Mining BIOS ve tümleşik slot algılama özelliği ile gelir.  Varsayılan Mining modunda MSI’ın özel BIOS ayarları sayesinde megahash oranlarınızı maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz. Otomatik algılama sayesinde PCI-E yuvalarının durumunu da rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

MINING anakartları, Mining Guard özelliği sayesinde kazı işlemlerinin ekrana ihtiyaç duyulmadan gerçekleşmesini sağlıyor. Sıfırlama, açma/kapatma gibi hızlı işlemlerde kolaylık sağlayan ayırıcı kondansatöre de sahip bu modeller. Yeni anakartlar olası problemlerin kaynağını görüntülemenize yardımcı olan EZ Debug LED ve her PCI-E yuvası kazı işlemini takip eden Mining LED gibi tonlarca yardımcı araç ile geliyor.

 

 

 

 
Görüntülenmeler:
0
İlgili etiketler:
· ·
İlgili Kategoriler
Anakart · Haber · Masaüstü · PC