MSI Z390 Anakartlar Yeni Jedec Belleklere Hazır MSI Z390 Anakartlar Yeni Jedec Belleklere Hazır
MSI bugün yaptığı açıklama ile, tüm Z390 anakartları en yeni JEDEC bellek standartlarını destekleyen ilk anakart üreticisi olduğunu duyurdu. MSI Z390 Anakartlar Yeni Jedec Belleklere Hazır

MSI bugün yaptığı açıklama ile, tüm Z390 anakartları en yeni JEDEC bellek standartlarını destekleyen ilk anakart üreticisi olduğunu duyurdu. 

En yeni JEDEC standardına sahip 2048×8 DDR4 bellekler tek bir DIMM modül üzerinde 32GB kapasiteye ulaşabiliyor. Bu hız ancak çok özel pin konfigürasyonları bulunan bazı modüllerde mevcut. En son BIOS güncellemeleri yapılmış tüm MSI Z390 anakartlar bu detaylı bellek testini başarıyla geçmeyi başardı. Bu da, oyun sisteminizde MSI Z390 anakartınızın 4 yuvasını da kullanarak 128GB DDR4 bellek seviyesine ulaşabileceğiniz anlamına geliyor.

MSI Z390 anakartların öne çıktığı nokta yalnızca bellek kapasitesi değil. Özel DDR4 Boost ve Dragon Alliance ile optimize edilmiş tasarımlarıyla bellek devrelerinin anakartın diğer kısımlarından izole edilmesi sayesinde bu anakartlar tamamen saf sinyal iletimi, dolayısıyla yüksek kararlılık ve performans sunuyor.

MSI Z390 anakartlar 3 farklı oyun segmentine ek olarak PRO serisi ile hız aşırtmacılar, oyuncular, içerik üretenler ve profesyonellerin ihtiyaçlarını hedef alıyor. Kullanıcılar şimdi MEG, MPG, MAG ve PRO serileri arasından seçimlerini daha kolay yapabilecekler.

MSI Z390 anakartlar hakkında daha detaylı bilgi için tıklayın.

MSI, Özelleştirilmiş GeForce RTX 2060 Ekran Kartlarını Duyurdu