Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4’ün Yeni Sürprizi Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4’ün Yeni Sürprizi
Hem animesi, hem de video oyunuyla takipçilerini mutlu etmeye devam eden Naruto Shippuden, Ultimate Ninja Storm 4 için yeni bir sürpriz hazırlıyor. Bu yıl... Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4’ün Yeni Sürprizi

Hem animesi, hem de video oyunuyla takipçilerini mutlu etmeye devam eden Naruto Shippuden, Ultimate Ninja Storm 4 için yeni bir sürpriz hazırlıyor.

Bu yıl içerisinde PS4, Xbox One ve PC platformlarına çıkış yapacak olan dövüş oyunumuz Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4, hikayesine Naruto’nun son filminden karakterler de ekleyecek. Geçtiğimiz haftalarda mangası sona eren Naruto’nun son filmi 6 Aralık 2014 tarihinde Japonya’da vizyona girdi.

CyberConnect 2 ve Bandai Namco Games’in ortak projesi olan Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4, bakalım beklenen son Naruto filmi kadar etkileyici olacak mı, bekleyip göreceğiz.

Fragtist The Last Naruto the Movie

Fragtist-sakura

Fragtist-sasukeCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.