NBA 2K17’de 2016 ABD Erkekler Basketbol Milli Takımı NBA 2K17’de 2016 ABD Erkekler Basketbol Milli Takımı
2K, ABD Basketbol Federasyonu ile yaptığı anlaşmayla, Erkekler Basketbol Milli Takımı’nın NBA 2K17'de eksiksiz olarak yer alacağını duyurdu. NBA 2K17’de 2016 ABD Erkekler Basketbol Milli Takımı

2K, ABD Basketbol Federasyonu ile yaptığı anlaşmayla koç Mike Krzyzewski de dahil olmak üzere 2016 ABD Erkekler Basketbol Milli Takımı’nın NBA 2K17’de eksiksiz olarak yer alacağını duyurdu. NBA 2K17 için ön sipariş veren oyuncular 1992 ABD Basketbol “Rüya Takımı”na ve özel ABD Basketbol MyPLAYER formasına sahip olarak ABD Basketbolu deneyimlerini tamamen özelleştirebilecekler.

2K ayrıca ünlü Duke University ve ABD Basketbol koçu Mike Krzyzewski’nin de ilk kez NBA 2K serisinde yer alacağını duyurdu. Krzyzewski – ya da bilinen ismiyle “Koç K” NBA 2K17’de 2016 ABD Erkekler Basketbol Milli Takımını saha kenarından yönetirken görülecek. Koçu ayrıca pikenrol gerçekleştirme, düzgün savunma pozisyonları, top hareketi, pota altına girip çıkma, sahaya hakim olma gibi temel basketbol stratejilerini öğretmeye odaklanmış yenilenen öğreti modunda da göreceksiniz.

Michael Jordan, Larry Bird, Magic Johnson, Clyde Drexler, Karl Malone ve David Robinson gibi NBA Şöhretler Listesi oyuncularından kurulu olan 1992’nin “Rüya Takımı” tüm dünyada basketbol tarihinin bugüne kadar bir araya gelen en muhteşem kadrosu olarak kabul edilmektedir. Oyuncular bu inanılmaz kadroyu aralarında oyunun kapak yıldızı Paul George ve Team 2K yıldızları Kevin Durant, Draymond Green, Jimmy Butler ve Kylie Irving’in de yer aldığı bu yılki ABD Erkekler Basketbol Milli Takımına karşı oynatabilecekler.

Fragtist Coach-K 2K17-Scan

NBA 2K17’nin Kapağını Süsleyecek Yıldız İsim Belli OlduCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.