Netflix Games Başlıyor Netflix Games Başlıyor
(Haber Bülteni) Netflix, yeni oyun kütüphanesi ile fiziksel oyunlardan akıl oyunlarına ve hatta Squid Games yani kalamar oyunlarına kadar çok çeşitli oyun içerikleriyle üyelerinin... Netflix Games Başlıyor

(Haber Bülteni)

Netflix, yeni oyun kütüphanesi ile fiziksel oyunlardan akıl oyunlarına ve hatta Squid Games yani kalamar oyunlarına kadar çok çeşitli oyun içerikleriyle üyelerinin hayatına yeni bir eğlence katmaya hazırlanıyor.

Bugünden itibaren, dünyanın her yerindeki Netflix üyeleri bu beş mobil oyunu Android cihazlarda oynayabilecekler:

-Stranger Things 1984
-Stranger Things 3: The Game
-Shooting Hoops
-Card Blast
-Teeter Up

Netflix oyunlarını oynamak için gereken tek şey Netflix üyeliği. Reklamlar, ekstra ücretler veya uygulama içi satın alımlar olmayacak.

Netflix hesabında oturum açıp profile giriş yapıldığında, mobil oyunları şu anda Android cihazlarda bulabilirsiniz. Android tablet kullanan üyeler ise ayrı bir oyun satırı görecek veya indirip oynayacakları oyunları Kategoriler menüsünden seçebilecek. Üyeler, aynı hesapla birden fazla mobil cihazdan oyun oynayabilecek.

Çocuk güvenliği nedeniyle bu oyunlar çocuk profillerinde bulunmayacak. Çocukların yetişkin profillerine erişmesine engel olmak için bir PIN kodu belirlediyseniz Netflix’te oturum açarak bir cihazda oyun oynamak için de aynı PIN kodu gerekecek.

Bazı oyunlar dışında oynunlar çevrimdışı oynanabilecek.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.