Neverwinter: Rise of Tiamat Sonunda Bizlerle Neverwinter: Rise of Tiamat Sonunda Bizlerle
Cryptic Studios, EjderhaKraliçe’ye karşı epik savaş açtı! 25 oyunculu “boss” savaşı için devasa bir zindan Neverwinter’a eklendi. Ücretsiz MMORPG oyunlardan tanıdığımız Perfect World Entertainment... Neverwinter: Rise of Tiamat Sonunda Bizlerle

Cryptic Studios, EjderhaKraliçe’ye karşı epik savaş açtı! 25 oyunculu “boss” savaşı için devasa bir zindan Neverwinter’a eklendi.

Ücretsiz MMORPG oyunlardan tanıdığımız Perfect World Entertainment ve Cryptic Studios, Neverwinter: Rise of Tiamat’ın çıkışını duyurdu. Dungeons & Dragons evreninde geçen aksiyon MMORPG Neverwinter’ın bu en yeni modülünü bugünden itibaren oynayabilirsiniz.

Seasons of Dragons’ın zirvesinde, Rise of Tiamat dördüncü Neverwinter modülü Tyranny of Dragons’daki olayların ve Neverwinter Kuşatması müsabakakasının etkinliklerinin devamı niteliğini taşıyor. Bugünden itibaren tüm macerasever oyuncular, Ejderha Tarikatı tarafından yağmalanmış olan yepyeni serüven bölgesi Ejderhalar Kuyusu’na girebilirler. Tiamat’ın Dokuz Cehennem’den dirilip Faerûn’un üzerine bir kabus gibi çökmesiyle birlikte oyuncular artık güçlerini birleştirmek ve Dungeons & Dragons evreninin en ürkütücü canilerine karşı savaşmak zorundalar.

Neverwinter: Rise of Tiamat ile ayrıca Bela Varlok sınıfına, Varlokların düşmanlarının hayatını kurutmasına ve bunu daha da güçlü saldırılar için kullanmalarına imkan veren yeni Paragon Yolu Ruhbağı geldi. Ayrıca, yüksek seviye oyuncular artık dört farklı teçhizat yuvası (boyun, kemer, ana el ve boş el) için yeni Eser teçhizat parçaları edinebilecekler.
Hızlı kesmeyen savaşları ve destansı zindanlarıyla büyük kitleler tarafından sevilen MMORPG aksiyonu Neverwinter’da muazzam Neverwinter şehrini ve şehri çehreleyen kırsal bölgeleri keşfedebilir, ikonlaşmış bu şehrin tarihini öğrenebilir ve düşmanları dize getirmek için amansız bir mücadelenin içine girebilirsiniz. Rise of Tiamat, Wizards of the Coast’un yarattığı Dungeons & Dragons Unutulmuş Diyarlar evreninde geçen Neverwinter’ın beşinci modülü.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.