NieR Automata’yı PC’de Bekleyenlere Üzücü Haber NieR Automata’yı PC’de Bekleyenlere Üzücü Haber
PlatinumGames'in beklenen oyunu NieR Automata'yı PC'de bekleyenler için üzücü bir haberimiz var. Detaylar haberimizde. NieR Automata’yı PC’de Bekleyenlere Üzücü Haber

PlatinumGames‘in beklenen aksiyon, rol yapma oyunu NieR Automata, PlayStation 4 ve PC platformları için çıkışını Mart ayında gerçekleştirecek ancak PC kullanıcıları için bu tarih, biraz daha uzayabilir.

Oyun, 7 Mart tarihinde PlayStation 4 platformunda deneyimlenebilinecek. Ancak oyunun PC versiyonu ile ilgili firmanın kendisinden henüz açıklama gelmedi. Görünen o ki PC kullanıcıları oyunu biraz daha bekleyecekler ve bu bekleyişin yıl sonuna kadar olması bekleniyor. 

Canlı yayın sırasında yapımcı Yosuke Saito, az da olsa umutları yeşertti ve oyunun Steam versiyonun biraz gecikeceğini açıkladı. Ayrıca Saito, PC kullanıcılarını bir sürprizin beklediğini de eklemekten kaçınmadı. Bakalım oyunumuz, PC tarafında beraberinde ne gibi aksiyonları getirecek. Şimdilik beklemedeyiz.

Nier Automata PS4 Demo İncelemesiCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.