Nintendo’nun Mario Temalı Kırmızı-Mavi Switch’i Satışta Nintendo’nun Mario Temalı Kırmızı-Mavi Switch’i Satışta
(Haber Bülteni) Yeni çıkan Super Mario 3D World+Bowser’s Fury oyununun şerefine, Nintendo sınırlı üretim olarak yeni bir Nintendo Switch çıkardı. Nintendo Switch Mario Kırmızı-Mavi... Nintendo’nun Mario Temalı Kırmızı-Mavi Switch’i Satışta

(Haber Bülteni)

Yeni çıkan Super Mario 3D World+Bowser’s Fury oyununun şerefine, Nintendo sınırlı üretim olarak yeni bir Nintendo Switch çıkardı.

Nintendo Switch Mario Kırmızı-Mavi özel sürümü, Mario’nun ikonik kıyafetinden esinlenilerek tasarlanmış. Yeni Nintendo Switch, kırmızı renk Joy Con denetleyici, mavi renk Joy Con tutacak, kırmızı renk Switch yuvası, kırmızı bir Switch sistemi, taşıma çantası ve ekran koruyucu ile birlikte geliyor. İlk defa gri renkten farklı bir Switch tasarımı yapan Nintendo, Super Mario 3D World+Bowser’s Fury oyunun bir kopyasını sürüme dahil etmemiş. Oyunu ayrıca satın almanız gerekiyor.

Halihazırda Nintendo Store’da satışta olan Mario Kırmızı-Mavi Nintendo Switch’in fiyatı $300.

 

 

 

 

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.