Kategoriler

NINTENDO SWITCH’te Bu Hafta

(Haber Bülteni)

Nintendo eShop’ta bu hafta indirilebilecek yeni oyunlar;  I am Dead, Ghost of a Tale, Green Hell, FIFA 21 ve Survivalists olarak belirlenmiş. Ayrıca Pikmin 3 demosu, Sakuna: Of Rice and Ruin ve Need for Speed Hot Pursuit Remastered yeni ön siparişi alınan oyunlar olarak duyuruldu.

Yeni İndirilebilir Oyunlar

I Am Dead (Annapurna Interactive):

Hohokum ve Wilmot’s Warehouse yaratıcılarına ait bu oyun, ölümden sonraki hayatı keşfetmek isteyenler için bir puzzle macerası. 8 Ekim itibariyle indirilebiliyor.

 

Ghost of a Tale (Plug In Digital):

Oyun, cesur bir fare olan Tilo’nun Dwindling Heights Keep zindanlarından tehlikeli kaçış macerasını ve gerçek aşkı Merra ile kaderinin keşfinin peşinde ilerliyor. Farelerin, tüm diğer yaratıklara hükmettiği bir orta dünyada klasik bir adventure ve aksiyon-RPG oyunun özelliklerine sahip oyun 8 Ekim’den itibaren indirilebilir.

 

Green Hell (Forever Entertainment):

Green Hell, keşfedilmemiş Amazon yağmur ormanlarında geçen bir Açık Dünya Hayatta Kalma Simülatör oyunu.

 

FIFA 21 Nintendo Switch Legacy Edition (Electronic Arts):

En son kitler, kulüpler, tüm dünyadaki bazı en iyi liglerin takımlarını ve bazı en meşhur stadyumlarını  içeren oyun; Nintendo Switch’teki FIFA 20’nin oynanabilirliği ve modları ile benzerlik göstermekte.

The Survivalists (Team17):

Yemek için avlanırken, mitolojik düşmanlarla başa çıkmaya da hazır olun. Gizemli bir yabancıdan gelen görevlerle ilerleyerek her oyuncuya özgü bir macerada ilerleyin.

Yeni Demo : Pikmin 3 Demo (Nintendo)

Yeni Ön-Sipariş:

Sakun: Of Rice and Ruin (Marvelous Europe), 6-19 Ekim ön sipariş tarih aralığı.

Need for Speed™ Hot Pursuit Remastered (Electronic Arts), 5-13 Ekim ön sipariş tarih aralığı.