NINTENDO SWITCH’te Bu Hafta Neler Var? NINTENDO SWITCH’te Bu Hafta Neler Var?
(Haber Bülteni) Bu hafta Nintendo eShop’tan indirilebilecek 3 yeni oyun duyuruldu. Bu oyunlar Game Builder Garage, The Colonists ve Nongunz: Doppelganger Edition olarak belirlenmiş.... NINTENDO SWITCH’te Bu Hafta Neler Var?

(Haber Bülteni)

Bu hafta Nintendo eShop’tan indirilebilecek 3 yeni oyun duyuruldu. Bu oyunlar Game Builder Garage, The Colonists ve Nongunz: Doppelganger Edition olarak belirlenmiş.

Yeni İndirilebilir Oyunlar

The Colonists  (Auroch Digital): 

The Colonists rahatlatıcı bir şehir kurma oyunu. Karayolu, tekne ve tren taşıma sistemleri inşa ederek koloniniz için altyapı oluştururken üç farklı Çağ boyunca ilerleyeceksiniz.

 

Nongunz: Doppelganger Edition (Digerati):

Nongunz, nihilist bir aksiyon platform oyunu. Sıfırdan inşa edilen Doppelganger Sürümü, orijinalin yeniden düzenlenmiş bir hali olarak piyasaya sürülüyor. Daha önce konsolda hiç yayınlanmamış olan oyun iki yepyeni moda sahip: Arena ve Yerel İşbirliği. 

 

 

Yeni Demo Oyunlar: Rising Hell Demo (Chorus Worldwide Games)

Yeni Ön-Sipariş Oyunlar:   Game Builder Garage  (Nintendo) ve Crying Suns  (Humble Games)Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.