No70: Eye of Basir’in İngilizce Seslendirmesini Yapan İsim Belli Oldu No70: Eye of Basir’in İngilizce Seslendirmesini Yapan İsim Belli Oldu
No70: Eye of Basir, 3 Haziran tarihinde çıkmak için gün sayıyor. Oyunun İngilizce seslendirmesine hayat verecek isim belli oldu. No70: Eye of Basir’in İngilizce Seslendirmesini Yapan İsim Belli Oldu

3 Haziran’da çıkışını gerçekleştirecek olan No70: Eye of Basir’in Türkçe seslendirmesi bildiğiniz üzere Harun Can’a emanet edilmişti. Fakat global pazarda da ses getirmek isteyen ekip, ingilizce seslendirme için tecrübeli bir isimle çalışmayı ihmal etmedi.

Amerikalı aktör ve yönetmen David Gasman, oyunda hikayeyi anlatan Erhan’a hayat verecek.

David Gasman, Beyond: Two Souls oyununda, Officer J. Sherman karakterini seslendirmenin yanı sıra; Rayman Origins, Heavy Rain, Syberia II, Alone in the Dark gibi oyunlara can vermiş bir isim.

Oldmoustache ekibinden gelen bilgiye göre; oyunun Türkçe seslendirmesinin yanı sıra, İngilizce seslendirmesinin de bittiği ifade edildi. Oyun, 3 Haziran tarihinde çıkmak için gün sayıyor.

No70: Eye of Basir’in Çıkış Tarihi ErtelendiCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.