Kategoriler

Nvidia, Project Beyond Teaserı Yayınladı

Nvidia Project Beyond

Nvidia, GeForce‘un resmi Twitter hesabından Nvidia Project Beyond başlıklı bir teaser paylaşımında bulundu. Tanıtımın GeForce hesabından yapılması nedeniyle Project Beyond‘un RTX 40 serisi ekran kartlarıyla alakalı olduğu tahmin ediliyor.

Zaten Nvidia CEO’su Jensen Huang da yaklaşık iki hafta önce, GTC 2022‘de (GPU Teknoloji Konferansı) RTX 40 serisi ile ilgili bilgi paylaşımının yapılacağını doğrulamıştı. Huang, 20 Eylül‘de gerçekleştirilecek GTC 2022‘de bir açılış konuşması yapacak. GTC genellikle geliştiricilere ve yüksek performanslı bilgi işlem teknolojilerine odaklanırken, Nvidia‘nın yeni mimarilerini duyurmak için de kullanılıyor.

Jensen Huang‘ın açılış konuşmasına kadar Nvidia Project Beyond ne olduğunu bilemeyeceğiz maalesef ancak etkinliğe sadece 12 gün kala, Nvidia‘nın sosyal medya kanallarında daha fazla teaser göreceğimize şüphe yok.

GTC 2022‘de; RTX 4090, RTX 4080 veya RTX 4070 ekran kartları ve RTX teknolojileri hakkında bazı ayrıntılar bekleyebiliriz. Yine de gerçek bir lansman etkinliği olmayacağı kesin. RTX 40 serisinin, RTX 30 serisine göre daha yüksek çekirdek sayısı, daha fazla VRAM ve daha yüksek güç tüketimi seviyeleri ile performansta büyük bir sıçrama gerçekleştireceği tahmin ediliyor.

Logitech, Okula ya da İşe Döneceklere Son Teknoloji Ürünler

Görüntülenmeler:
38
İlgili Kategoriler
Donanım · Ekran Kartı · Haber