NVIDIA Yeni Game Ready Sürücüsünü Yayımladı NVIDIA Yeni Game Ready Sürücüsünü Yayımladı
NVIDIA, 397.64 sürüm numaralı yeni Game Ready sürücüsünü yayımladı. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. NVIDIA Yeni Game Ready Sürücüsünü Yayımladı

NVIDIA, 397.64 sürüm numaralı yeni Game Ready sürücüsünü yayımladı.

Yeni sürücü geçtiğimiz haftalarda yayımlanan 397.31 sürümünden sonra GeForce GTX 1060 sahiplerinden bazılarının yaşadığı yükleme sorununu da gideriyor. GTX 1060 kullanıcıları sürücü güncelleştirdikten sonra bilgisayarı boşta bıraktıklarında sürücü kendi kendine silinebiliyordu. NVIDIA bunun için bir hotfix yayımlamıştı ancak bu yeni sürücü daha kapsamlı çözümler içeriyor diyebiliriz.

Giderilen bazı sorunlar ise şöyle:

  • Keppler mimarili ekran kartı sahipleri StarCraft II’yi kapattıktan sonra siyah ekranda kalma sorunu yaşıyordu. Bu sorun giderildi.
  • GeForce GTX 780 Ti kullanıcıları SLI yapmayı denediklerinde DisplayPort ve DVI ile bağlantı sorunu yaşıyordu. Bu bağlantı sorunu da çözüldü.
  • Netflix’ten bir şey izlerken bazen stutter oluşabiliyordu. Bu sorun giderildi.
  • GeForce GTX 1060 sahiplerinin Windows Aygıt Yöneticisinde aldıkları Code 43 hatası düzeltildi.

Destiny 2: Warmind, Conan Exiles ve Pillars of Eternity 2: Deadfire için de optimizasyon ayarları sağlayan yeni sürücüyü GeForce Experience programından otomatik olarak kurabilirsiniz. İsteyen kullanıcılar ise buradan manuel olarak indirip kurabilirler.

Sürücünün bütün ayrıntılarına buradan ulaşabilirsiniz.

NVIDIA GTX 1180’in Özellikleri Sızdırıldı