Online Oyun RockShot Haziran Ayında Steam’de! Online Oyun RockShot Haziran Ayında Steam’de!
Ninja Gaiden ve Dead or Alive serisinin arkasındaki geliştiricilerden yeni ve yüksek adrenalinli bir shooter oyununa hazır olun. RockShot Steam'de erken erişime başlamak üzere. Online Oyun RockShot Haziran Ayında Steam’de!

Ninja Gaiden ve Dead or Alive serisinin arkasındaki geliştiricilerden yeni ve yüksek adrenalinli bir shooter oyununa hazır olun. RockShot Steam’de erken erişime başlamak üzere.

Gameforge bugün Japon geliştirici Soleil ile yaptığı ortaklığı duyurdu. Bu yeni ve iddialı oyun oyunculara hem uzun menzilli hem de yakın dövüşe dayalı yeni bir karışım sunuyor.

RockShot’ta oyuncular parçalanmış bir dünyada yozlaşmış ekipler oluşturup kendi bölgelerini savunacak. Üstünlük, RockShot’ın kaotik dünyasında bir numaralı hedef olacak. Bu yüzden ekipler rakiplerini stratejik olarak ortadan kaldırmak ve topraklarını genişletmek için saldırılarını iyi koordine etmek zorunda kalacaklar.

Gameforge CEO’su Alexander Rösner, “Portföyümüze başka bir yüksek kalibreli oyun eklemekten gurur duyuyoruz,” dedi. “RockShot, birkaç yeni trend belirleyecek yenilikçi bir shooter. Oyuncuların erken erişim aşamasında geri bildirimlerini duyacağımız için heyecanlıyız. Sadece oyuncularla birlikte çalışarak gerçekten sağlam bir oyun sunabileceğiz.”

Soleil CEO’su Yoshifuru Okamoto, “Gameforge, Free-to-play oyun dünyasında son derece deneyimli. Batı’daki geniş kapsama alanları onları bizim için ideal bir ortak haline getiriyor,” dedi. “Gameforge’un oyunumuza başından beri gösterdikleri bağlılık ve anlayış için son derece minnettarız ve dünyayı bir araya getirmeyi dört gözle bekliyoruz.”

RockShot’ın RAID modunda, takımlar kendi üslerini tasarlayabilir, inşa edebilir ve düşman saldırılarına karşı koruyabilirler. Ayrıca düşmanlarının üslerine sızabilir ve harita üzerindeki etki alanlarını genişletebilirler.

Oyun ilk olarak Haziran 2018’de Avrupa ve Kuzey Amerika’da Steam için erken erişim başlığı ile İngilizce ve Almanca dillerinde yayımlanacak. Gameforge ve Soleil’den alınan bilgiye göre ileride daha fazla dil eklenecek.

Oyunu Facebook, Twitter ve Twitch üzerinden takip edebilirsiniz.

ZULA’ya Reklam Oscarları Effie’den Altın Ödül