Kategoriler

Orcs Must Die Unchained’in 2. Kapalı Betasına Davetlisiniz

Gameforge ve geliştirici Robot Entertainment aksiyon dolu bu PvP oyunun kapalı betasının ikinci aşamasıyla bir yandan yeni özellikler sunarken bir yandan da beta testerlerden aldıkları geri dönümleri hayata geçirdi.

Oyuncuları dövüş sistemi ile oyun mekanizmasında değişiklikler, güzelleştirilen grafikler ve ekstra bir harita bekliyor. Orcs Must Die! Unchained oyununun en yeni sürümü çok sayıda değişikliğe sahip: Eklenen Trait Builder sayesinde oynanabilen kahramanlar puan dağıtımı sayesinde güçlendirilebilecek ve arzu edilen oyun tarzına uygun hale getirilecek. Ayrıca kahramanların “saldırı” ve “savunma” konusundaki rolleri belirlenecek ve ekip içerisindeki görevleri açıkça ortaya çıkacak. Buna rağmen klasik bir savunmacı cephede olay yaratabilecek veya saldırı konusunda uzman kahramanlar savunmada yardımcı olabilecek. Ayrıca an itibariyle kahramanlar dövüşte deneyim toplayacak ve bu sayede dövüş sırasında maksimum seviye olan 8’e kadar yükselip çok sayıda ekstra güçlendirme, buff ve yetenekler seçebilecek.

Oyunun temel hızı biraz yavaşlatıldı, böylece dövüşler taktiksel açıdan daha zengin hale getirildi. Grafik yenilemesinden nasibini alan tek harita Cliffside Clash değil: Düzenlenen kahraman yetenekleri artık kısa animasyonlara sahip.

Mevcut Cliffside Clash haritası ve dağların yanında artık “Unchained Kalesi” yer alacak. Burası oyuncuları Ork’ların memleketine götürecek. Oyuncular eskisi gibi Builder destesinde çeşitli Minion kartları seçip bunları rakip Rift’e gönderecek. Ancak şu andan itibaren sürülerin hangi savaş kampından akın edeceğine ekiplerin kendisi karar verecek.

Fragtist Orcs Must Die Unchained (1) Fragtist Orcs Must Die Unchained (2) Fragtist Orcs Must Die Unchained (3)

Görüntülenmeler:
0
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri · PC