Kategoriler

OUTRIDERS Şimdi Satışta

(Haber Bülteni) 

Square Enix External Studios’un yüksek yoğunluklu RPG-Shooter oyunu OUTRIDERS’ın piyasaya çıkışı duyuruldu.

OUTRIDERS, orijinal bir karanlık bilim kurgu dünyasında geçen zorlu bir RPG-Shooter oyunu. İnsanlığın sonuncusu, Enoch’un vahşi dünyasının siperlerinde yavaşça kan kaybediyor ve siz, son Outrider’lardan biri ve inanılmaz güçlerle aşılanmış bir Altered olarak uyanıyorsunuz. Destansı bir hikayede bilinmeyeni keşfederken saldırgan olun, iyileştirmek için öldürün ve tek başınıza veya en fazla üç kişilik co-op modunda düşmanlarınıza karşı savaşın.

People Can Fly’ın Kreatif Direktörü Bartek Kmita, “Son beş yıldır üzerinde çalıştığımız şeyi oyuncuların keşfetmesine izin vermek inanılmaz derecede heyecan verici. OUTRIDERS ile her zaman oynamak istediğimiz oyunu yaptık. Buraya gelmek harika bir yolculuktu ama umarım bu harika bir şeyin sadece başlangıcıdır. Sizi Enoch’ta görmek için sabırsızlanıyoruz! ” dedi.

Square Enix External Studios Stüdyo Eş Başkanı Jon Brooke ise, “External Studios ekibimiz, People Can Fly’daki yetenekli ekiple beş yıldan fazla bir süredir oyun ve franchise geliştirmenin tüm yönlerinde yakın bir şekilde çalışıyor. Hem derin bir RPG hem de yoğun bir birinci sınıf nişancı deneyimi olan destansı bir karanlık bilim kurgu macerasına ilişkin ortak vizyonumuz, tür geleneklerini bozan ve ilk günden itibaren hepsi bir arada eksiksiz bir deneyim sunan bir vizyon. Bu, her iki ekip için de dönüm noktası niteliğinde bir gün ve herkesin ortaya koyduğu işten son derece gurur duyuyorum, ancak bu sadece bu evrende ileriye doğru ilk adımımız, anlatacak çok daha fazla hikayemiz var … ” dedi.

Oyunun ücretsiz demosunu, PlayStation 5, Xbox Series X | S, PlayStation 4, Xbox One’ın yanı sıra PC’de Steam ve GeForce Now’da deneyebilirsiniz.

 

 

Görüntülenmeler:
11
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri