Oyun Dünyası Hyper-Up ile Bir Araya Geliyor Oyun Dünyası Hyper-Up ile Bir Araya Geliyor
Netmarble EMEA oyun dünyasındaki networking çalışmalarına katkıda bulunmak için Hyper-Up adlı yeni bir etkinlik düzenliyor. Oyun Dünyası Hyper-Up ile Bir Araya Geliyor

Netmarble EMEA oyun dünyasındaki networking çalışmalarına katkıda bulunmak için Hyper-Up adlı yeni bir etkinlik düzenliyor. Tüm amatör ve profesyonel oyun geliştiricilerini keyifli bir ortamda bir araya getirmeyi hedefleyen etkinliğin ilki 5 Mart 2020 Perşembe günü İstanbul’da gerçekleşecek.

Netmarble EMEA, oyun dünyasında yeni bir diyalog ortamı kurmak, oyun geliştiricileri ile sektör temsilcilerinin bir araya gelmesini sağlamak için bir etkinlik düzenliyor. Hyper-Up etkinlik dizisinin ilki 5 Mart 2020 Perşembe günü düzenlenecek. Etkinlik, 19.00-21.00 saatleri arasında İstanbul’daki Maslak 42’de yer alan La Pianta Restaurant’ta gerçekleşecek.

Etkinlik tüm amatör ve profesyonel oyun geliştiricilerine açık olacak. Etkinlikte katılımcılar keyifli bir ortamda sohbet ederek networking yapma ve mobil oyun yayıncılığı hakkında sorularına cevap bulma fırsatına sahip olacak.

Hyper-Up oyun sektöründeki ilişkileri kuvvetlendirecek

Netmarble EMEA Yönetim Kurulu Başkanı Barış Özistek, etkinlikle ilgili şunları söyledi: “Türkiye mobil oyun geliştirmede oyun dünyasının sayılı merkezlerinden biri haline gelme yolunda hızla ilerliyor. Netmarble EMEA olarak biz de oyun sektöründeki ilişkileri kuvvetlendirmek, sektörde yer alanların birbirlerini daha yakından tanımasını ve samimi ilişkiler kurmasını sağlamak amacıyla Hyper-Up etkinliklerini başlatma kararını aldık. Bunu da insanların kendilerini daha rahat hissedebileceği, keyif alabileceği, samimi bir etkinlikle gerçekleştirmeyi planladık. Ayrıca insanların oyun yayıncılığına dair kafalarındaki sorulara böyle bir etkinlikte daha rahat cevap bulacağına inanıyoruz. O yüzden tüm oyun geliştiricileri, arkadaşlarını da alıp Hyper-Up’a gelmeye çağırıyoruz.”

Hyper-Up’a katılmak isteyen oyun geliştiriciler Facebook’taki etkinlik sayfasını ziyaret edebilir.

Netmarble ve Marvel’dan Açık Dünya RPG Geliyor: MARVEL Future Revolution