Alan Wake’s American Nightmare, Observer ve Crusader Kings 2 Ücretsiz! Alan Wake’s American Nightmare, Observer ve Crusader Kings 2 Ücretsiz!
Şu anda PC platformunda tam 3 oyun ücretsiz olarak alınabilir! Alan Wake's American Nightmare, Observer ve Crusader Kings 2 ücretsiz oldu! Alan Wake’s American Nightmare, Observer ve Crusader Kings 2 Ücretsiz!

Şu anda PC platformunda tam 3 oyun ücretsiz olarak alınabilir! Alan Wake’s American Nightmare, Observer ve Crusader Kings 2 ücretsiz oldu!

Alan Wake’s American Nightmare ve Observer Epic Games Store’dan alınabilirken, Crusader Kings 2 Steam üzerinden ücretsiz oldu.

Alan Wake’s American Nightmare’de Alan Wake, Bay Scratch ile savaşıyor! Oyunda yeni bir hikaye, yeni düşmanlar, silahlar ve Arizona’nın mekanları bulunuyor.

Observer ise psikolojinize yüklenen kapkaranlık bir gerilim!

“Yıl 2084. Eğer bir şekilde Nanophage’den kurtulduysanız, muhtemelen Savaşta öldürülmüşsünüzdür. Hayatta kalanlar uyuşturuculara, sanal gerçekliğe, sinir implantlarına, yani onları bu yeni gerçeklikten uzaklaştıran ne varsa ona yöneldiler. Fakat sizden saklanamazlar.”

Bu iki oyuna buradan ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Son tarih 24 Ekim.

Bir diğer ücretsiz Crusader Kings 2 ise Paradox’un elinden çıkmış tipik bir grand strategy oyunu.

Oyunda 1066 – 1453 yılları arasında oynanabilen Crusader Kings 2’de amacımız bir Hristiyan lordu olarak hanedanımızı yükseltip korumak.

Oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

PS Plus Ekim Ayı Oyunları Belli Oldu!