Ancestors: The Humankind Odyssey’in Çıkış Tarihi Belli Oldu Ancestors: The Humankind Odyssey’in Çıkış Tarihi Belli Oldu
Ancestors: The Humankind Odyssey’in PC için 27 Ağustos'ta, 2019 Aralık'ta da PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürüleceği açıklandı. Ancestors: The Humankind Odyssey’in Çıkış Tarihi Belli Oldu

Ancestors: The Humankind Odyssey’in PC için 27 Ağustos’ta, 2019 Aralık’ta da PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürüleceği açıklandı. Ancestors: The Humankind Odyssey, Assassin Creed serisinin ilk Kreatif Direktörü Patrice Désilets tarafından 2014’te kurulan Panache Digital Games’in ilk oyunu olacak.

Ancestors: The Humankind Odyssey, oyuncuları MÖ 10 milyon yılından, MÖ 2 milyon yıl öncesine kadarki 8 milyon yıl boyunca sert Afrika topraklarına götürecek. İnsanoğlunun ilk öncüllerini temsil edecek olan oyuncular, Neojen Afrika’yı keşfederken, bölgelerini genişletecek ve hayatta kalmak için klanlarını bir nesilden diğerine ilerletmeye çalışacak.

Patrice Désilets, “Ancestors: The Humankind Odyssey için hedefimiz, daha önce hiçbir oyuncunun yaşamadığı bir deneyim sunmak,” dedi. “Küçük ekibimiz, her türden oyuncuları büyüleyecek benzersiz bir kurulum ile iddialı ve sürükleyici bir oyun yaratıyor. Oyuncuların Ağustos ayında dünyamızı keşfetmeleri için sabırsızlanıyoruz.”

Ekip ayrıca, oyunun mekaniğini ve konseptini açıklayan, Désilets’in de yer aldığı üç bölümlük bir video dizisinin ikinci bölümünü de yayımladı.

Ancestors: The Humankind Odyssey PC için 27 Ağustos 2019’da Epic Games Store’dan, PlayStation 4 ve Xbox One için ise dijital olarak Aralık 2019’da çıkacak.

Heavy Rain, Beyond ve Detroit Oyunlarının Çıkış Tarihi Belli Oldu