ASUS Republic of Gamers Centurion’u Sunar ASUS Republic of Gamers Centurion’u Sunar
ASUS Republic of Gamers, 7.1 çevresel ses düzeni sağlayan oyun kulaklığı Centurion'u pazara sunduğunu duyurdu. ASUS Republic of Gamers Centurion’u Sunar

ASUS Republic of Gamers (ROG) profesyonel oyuncular ve oyun tutkunları için geliştirdiği, gerçek 7.1 çevresel ses düzeni sağlayan oyun kulaklığı Centurion‘u pazara sunduğunu duyurdu.

ROG Centurion içerdiği 10 ayrı noeodim mıknatıs sürücüsü sayesinde gerçekçi ve sarmalayıcı bir 7.1 çevresel ses performansı ve kesin oyun içi ses konumlandırması sağlar. Centurion, tak kullan özellikli, oyun ve müzikte dengeli bir ses üreterek ses deneyimini daha da ileri taşıyan yerleşik Hi-Fi sınıfı ESS 9601 kulaklık yükselticisine sahip USB ses istasyonu ile beraber sunuluyor.

Değiştirilebilir sentetik deri ve hafızalı köpükten üretilmesi sayesinde kullanıcılar kulaklığı kendi tercihlerine göre ayarlayabilir ve konforlu bir deneyim yaşarlar. Centurion, kullanılmadığı zaman uygun bir saklama sağlayan Republic of Gamers’a özel kulaklık standı ile birlikte sunulur.

fragtist-kulaklik-asus-republic-of-gamers-centurion

ROG Centurion, oyunculara ekolizasyon (EQ) ve 7.1 çevresel hoparlör seviyesi dengeleme gibi geniş yelpazede ses özellikleri üzerinde tam kontrol sağlayan ASUS Sonic Studio yazılımı ile beraber çalışır.  Sonic Studio ayrıca adım ve silah gibi oyun içi sesleri saptayan bir özellik olan Sonic Radar Pro’nun kontrolünü de sağlar ve ekranda gösterir. Bu sayede oyuncular FPS türü oyunlarda düşmanlarının yerini saptayarak rekabet avantajı elde eder.

Sonic Studio’nun yazılımsal ses kumandasına ek olarak, Centurion’un USB ses istasyonu oyuncuların oyun sırasında mücadelelerine mani olmadan anında erişebildiği atanmış bir ses kumanda kullanımı sunuyor. Bu atanmış ses kumandaları, mikrofon ve her bir çevresel ses kanalı için ses seviye kumandasının yanı sıra kimi oyun senaryolarında en iyi ses performansını vermek üzere zenginleştirilmiş silah ateş sesleri veya FPS türü oyunlardaki ayak sesleri gibi önemli detaylar sunan 4 oyun ses profili içeriyor.

ERİŞİLEBİLİRLİK VE FİYAT

ASUS ROG Centurion Kasım 2016 sonu itibari ile ülkemizde satışa sunulacak. Beklenen tahmini satış fiyatı 800 – 900TL arası.

Valve, The Fall Battle Pass’i Görücüye ÇıkardıCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.