Black Desert Mobile Android Ön Lansman Ülkeleri Belli Oldu! Black Desert Mobile Android Ön Lansman Ülkeleri Belli Oldu!
Black Desert Mobile, bugün 7 ülkede Google Play Store üzerinden İngilizce olarak ön lansmanını yaptı. Ayrıntılar haberimizde. Black Desert Mobile Android Ön Lansman Ülkeleri Belli Oldu!

2 milyondan fazla ön kayıt sayısına ulaşan Black Desert Mobile, bugün 7 ülkede Google Play Store üzerinden İngilizce olarak ön lansmanını yaptı.

Artık Türkiye, Avustralya, Malezya, İrlanda, İsveç, Şili ve Kanada’da oynanabilir olan MMORPG, 2019’un kış aylarında hem iOS hem Android için dünya genelinde çıkacak.

Oyun mobilde devam ediyor

Black Desert Mobile, oyunun aynı hızlı tempolu aksiyon savaş sistemini sunuyor. Maceracılar aynı zamanda Balıkçılık, Toplama, Ticaret, At Çiftleştirme, Üretim ve Kamp yönetimi gibi çeşitli yaşam becerilerine de sahip olabilecekler. Maceracılar; Yükseltme, Aksesuarlar, Petler ve Kara Ruh gibi farklı özelliklerle güçlerini artırabilecekler. Bunun yanında Klanlar, Kara Ruh Modu ve gerçek zamanlı bir Pazar ortamı da mobil sürüme dahil.

İlk deneyim

Maceracılar beş karakter sınıfından birini seçerek oyuna başlayabilirler: Warrior, Ranger, Giant, Witch veya Valkyrie. Ön lansmanda oynayan maceracılar, Black Desert Mobile dünya çapında hizmete sunulduğunda kaldıkları yerden oynamaya devam edebilecekler.

Bunun yanında, iOS kullanıcısı olan Maceracılar, resmi web sitesi üzerinden kayıt yaptıktan sonra iOS App Store üzerinden ön sipariş vererek, oyun içi özel eşyalar elde edebilirler.

Lineage 2: Revolution’a ‘Esas Zanaat’ Güncellemesi Geliyor