Kategoriler

Black Desert Online’da Aktarım Güncellemesi ve Yeni Yıl Kutlamaları!

Yeni yılın gelmesiyle birlikte Black Desert Türkiye ve MENA’da kutlama etkinlikleri devam ediyor. Ayrıntılar haberimizde.

Yeni yılın gelmesiyle birlikte Black Desert Türkiye ve MENA’da kutlama etkinlikleri devam ediyor. Maceracılara birçok ödül verilen etkinliklerin düzenlenmesiyle birlikte sınıflar arası kullanılabilen Aktarım Güncellemeleri de geliyor.

“Musa” ve “Maehwa”

Black Desert Türkiye ve MENA’da yeni yıl kutlamaları için birçok sınıfa Aktarım Güncellemesi geldi. Geçtiğimiz hafta Valkyrie ve Avcı sınıfları için gelen güncelleme, bu hafta “Musa” ve “Maehwa” sınıfları için geliyor. Maceracılar, kendi sınıflarını daha çok geliştirebilmek için “Musa’nın İradesi” ve “Maehwa’nın İnancı” becerilerinden yararlanabilecek. Bu becerileri kullanabilmeleri için Maceracıları bekleyen şartlar 56’ncı seviyeye ulaşmış ve bazı Kara Ruh görevlerini tamamlamış olmak.

56 ile 60 aralarındaki seviyeye ulaşan Maceracılar, ulaştıkları seviyeye bağlı olarak [Etkinlik] Eşya Düşürme Artış Parşömeni (60 dk.) ve Valks’ın Tavsiyesi (35-45)’nin de dahil olduğu birçok ödül kazanma hakkına sahip olacak.

Wow Classic’te PvP Savaş Meydanları Açıldı!

Yeni yıl kutlamaları

Yeni yıla özel birçok etkinliğin yanı sıra, yıl sonuna yaklaşılmasıyla birlikte artık etkinlikler de karla kaplı! Maceracıları bu hafta kar topları ve Dede Cron bekliyor. 31 Aralık 2019 tarihine kadar birçok köyde rastgele belirerek çeşitli hediyeler dağıtacak Dede Cron, Maceracıları verdiği özel ödüllerle sevindirecek. Bunun yanı sıra Maceracıların çocuk NPC’lere hediye göndererek “Kar Tanesi Tohumu” elde edebilecekleri [Etkinlik] Kar Tanesi Tohumu etkinliği, 31 Aralık 2019 tarihine kadar devam edecek.

Maceracılar, yeni yıl atmosferinin tamamen içine girebilmek için daha önceden katıldıkları avcılık, toplayıcılık ve balıkçılık gibi özel etkinliklerden kazandıkları eşyalar ile kardan adam yapabilecek. Birçok etkinlik seçeneğinin arasında oyun zamanı meydan okumasını tamamlama etkinliği de yer alıyor. Bu etkinliği tamamlamak için Maceracıların yapması gereken şey ise nadir bulunan aksesuar kutusuyla birlikte “Kar Tanesi” almak.

Son olarak, daha önceki güncellemelerde yer alan Guardian için ön hazırlık 24 Aralık 2019 tarihinde başlıyor.

The Game Awards’da ESO’nun 2020 Teması İçin İpucu Verildi

Görüntülenmeler:
11
İlgili etiketler:
· · · · ·
İlgili Kategoriler
Haber · Konsol · Oyun Haberleri · PC · XBox