Kategoriler

Black Desert Online’da Yapılan Bağışlar Gerçeğe Dönüşüyor

Black Desert Online’da yeni yıl etkinlikleri ile Maceracılar, gerçek bağışa dönüşen oyun içi Gümüş bağışlarıyla katkı sağlayabilecek.

Black Desert Türkiye ve MENA’da yeni yıl etkinlikleri ile Maceracılar, gerçek bağışa dönüşen oyun içi Gümüş bağışlarıyla katkı sağlayabilecek.

“Paylaşma Simgesi”

Maceracılar bugünden itibaren 1 milyon gümüş karşılığında “Paylaşma Simgesi”ni satın alarak bağış yapabilecek. Ayrıca “Paylaşma Simgesi” miktarına göre de Heidel şehrindeki NPC Lara’da eşyaları takaslayabilecek. “Paylaşma Simgesi” ile takas yapılan eşyalar sadece etkinlik süresi boyunca takasa tabii tutulacak. Maceracılar, bu takas sonrası 100 iç dekorasyon puanı elde ederken aynı zamanda bağış karşılığında çeşitli iç dekorasyon mobilyaları da kazanabilecek.

Bununla birlikte etkinlik boyunca Maceracılar, hem bağış yapıp hem de birçok oyun içi kazanım şansı yakalayabilecek. Bağış sayesinde kazandıkları bu eşya ile daha sonra Üç Silahşörler Balon Kafabandı, Cupid’in Halesi ve Kırmızı Gül Duvar Süslemesi de dahil olmak üzere NPC Lara’dan çeşitli eşyalara sahip olabilecek. 

Gizemli Şövalye

4 Aralık 2019 tarihinde Aktarım güncellemesiyle oyuna gelecek Savaşçı ve Okçu sınıfı ardıl etkinlikleri kutlamak için 29 Ocak’a kadar sürecek özel bir ön etkinlik düzenlenecek. Bu ön etkinlik boyunca gizemli bir şövalye avlanma bölgelerinde rastgele belirerek Maceracılara Beceri EXP + yüzde 100 güçlendirmesi sağlayacak. Bu güçlendirme 180 dakika sürerken, Maceracılar tekrardan bir güçlendirme kazanırlarsa süre yenilenecek. Gizemli Şövalye ortaya çıktıktan yaklaşık 30 dakika sonra kaybolacak.

Black Desert Türkiye ve MENA, yıl sonunda da güzel bir etkinlikle geliyor. Sonsuz kış dağlarından inen yeni sınıf Guardian ile birlikte Maceracılar oyun içinde farklı maceralara atılabilecek. Guardian için ek bilgiler daha sonra paylaşılacak.

Aynı zamanda 2 Aralık 2019 tarihine kadar Steam üzerinden Sonbahar Paketi yüzde 60 indirimle alınabilecek.

World of Warcraft Classic’te Kılıçlar Kuşanıldı!

Görüntülenmeler:
1
İlgili etiketler:
· · · ·
İlgili Kategoriler
Haber · Konsol · Oyun Haberleri · PC · XBox