Borderlands 3 Co-op Modunda Her Oyuncuya Ayrı Loot Verecek Borderlands 3 Co-op Modunda Her Oyuncuya Ayrı Loot Verecek
Gearbox, Borderlands 3 oyununda Borderlands 2'deki loot karmaşasına ve paylaşım savaşlarına son verecek. Ayrıntılar haberimizde. Borderlands 3 Co-op Modunda Her Oyuncuya Ayrı Loot Verecek

Gearbox, Borderlands 3 oyununda Borderlands 2’deki loot karmaşasına ve paylaşım savaşlarına son verecek.

Yeni loot sistemini stüdyodan Scott Kester duyurdu. Kester’ın blog yazısına göre Borderlands 3 co-op modundayken her oyuncuya ayrı loot sunacak. Böylece oyuncular arasındaki loot kapışmaları son bulacak ve daha adil bir eşya düşürme sistemi sunulmuş olacak. Tabii isteyenler ikinci oyundaki sistemi de kullanabilecekler. Tamamen oyuncuların tercihine kalacak bu.

Öte yandan yeni oyunda farklı seviyelerdeki oyuncular, birlikte daha rahat koşullarda oynayabilecekler. Bu tür oyunlarda özellikler arkadaşlarınızla aranızda ciddi bir seviye farkı varsa birlikte oynamak sizin için işkenceye dönüşebilir ve önceki Borderlands oyunlarında böyle de oluyordu. Ancak üçüncü oyunda Gearbox düşük seviyedeki oyuncuların seviyelerinden doğan düşük hasar verme güçlerini oyundaki diğer yüksek seviyeli oyunculara göre yükseltecek. Böylece bir co-op oyununda düşük seviyeli bir oyuncu da kendisinden çok daha yüksek seviyeli bir oyuncuya denk hasarlar verebilecek düşmanlara.

Borderlands 3 Nisan 2020’ye Kadar Epic Store’a Özel Olacak!