Borderlands 3 Crossplay Güncellemesi ve Revengence of Revenge of the Cartels Etkinliği Yayında Borderlands 3 Crossplay Güncellemesi ve Revengence of Revenge of the Cartels Etkinliği Yayında
(Haber Bülteni)  Crossplay Güncellemesi, Borderlands 3 için ücretsiz bir eklenti olarak yayında. Xbox One, Xbox Series X|S, Mac, Stadia, Epic Games Store ve Steam... Borderlands 3 Crossplay Güncellemesi ve Revengence of Revenge of the Cartels Etkinliği Yayında

(Haber Bülteni) 

Crossplay Güncellemesi, Borderlands 3 için ücretsiz bir eklenti olarak yayında. Xbox One, Xbox Series X|S, Mac, Stadia, Epic Games Store ve Steam üzerinden PC için çapraz oynama işlevselliği, The Revengence of Revenge of the Cartels ile oyunun en popüler sezonluk oyununun dönüşü, kalıcı sezonluk etkinlik geçişi, yeni bir seviye sınırı artışı ve daha fazlasını içeriyor.

Joey Ultraviolet ve astlarından oluşan çetesi yeni bir tur için geri döndü, bu yüzden arkadaş canlısı Saurian Maurice bir kez daha sizden hem temel oyun hem de hikaye eklentilerinden alanlarda bulunabilecek Kartel Operatörlerini ortadan kaldırmanızı isteyecek. Onlardan yeterince gönderip cesetlerinden Saklanma Koordinatlarını topladıktan sonra, Maurice ana etkinliğe bir portal açabilir: Villa Ultraviolet’te Eridium Kartelinin kralı Joey Ultraviolet’e karşı bir hesaplaşma. Etkinlik, tamamı oyunun resmi web sitesinde ayrıntılı olarak açıklanan yeni bir dizi temalı kozmetik ödül içeriyor.

 

Sonsuz Sezonluk Etkinlikleri

 

Crossplay Güncellemesi aynı zamanda Sonsuz Sezonluk Etkinliklerini de beraberinde getiriyor. Artık Borderlands 3’ün temalı sezonluk etkinliklerinin tümüne (Bloody Harvest, Broken Hearts Day, ve Revenge of the Cartels) istediğiniz zaman ve istediğiniz süre boyunca erişebilirsiniz. Ana Menü’deki yeni bir seçenek, bu üç etkinlikten hangisini açıp kapatmak istediğinizi seçmenize olanak tanıyor. Bu yıllık etkinliklerin hepsinin kendi benzersiz temalı kozmetik ödül setleri ve 1. Yıl ve 2. Yıl yinelemelerinden özel eşyalar mevcut ve bunları artık kendi hızınızda kazanabilirsiniz. Daha önce bu etkinliklere katıldıysanız, ilgili Mücadelelerdeki ilerleme sıfırlanmayacak, ancak bunun yerine ikonik bölüm sonu canavarı dövüşlerinden sezonluk etkinlik eşyaları kazanabilirsiniz.

24 Haziran 19:00’dan 1 Temmuz 18:59’a kadar, altı True Trials mini etkinliğinin hepsinin etkileri aktif olacak. Bu, Trials bölüm sonu canavarlarının altısının da aynı önemli sağlık ve hasar artışlarını elde ettiği ve hepsinin belirlenen iki Efsanevi eşyasını düşüreceği anlamına geliyor. Her trial sonundaki sandık da Efsanevi eşyalarla dolu olacak.

Son olarak, Crossplay Güncellemesi ile Vault Hunterlar, seviye sınırı yedi seviye artarak maksimum 72’ye çıkarken güçlerini daha da ileri götürebilecek. Oynamak için maksimum toplam 70 Beceri Puanı ile oyuncuların kargaşa yaratmak ve düşmanları daha önce hiç olmadığı kadar yok edecek karakter yapıları oluşturmak için daha da fazla yolu var.

Borderlands 3 şu anda Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5, Stadia ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC’de mevcut. Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.